Cara robi wszystko, by nie oglądali się za nią panowie?

przejdź do komentarzy

Prywatnie nie robi szału?

cara delevingne cara delevingne/© Fame/Flynet
Orientacja Cary Delevingne (22 l.) to zagadka. Kiedyś chodziły plotki o jej randkach z księciem Harrym czy Harrym Stylesem.

Później modelka związała się z Michelle Rodriguez. Panie rozstały się, ponieważ aktorka w przeciwieństwie do modelki chciała się ustatkować i założyć rodzinę. Po Michelle była piosenkarka, St. Vincent. Jednak i z nią Cara nie związała się na dłużej. Na drodze do ich szczęścia stanęły zobowiązania zawodowe panny Delevingne.

Cara jest bardzo smutna, nie może się na niczym skupić. Jeszcze kilka dni temu była zakochana po uszy. Ją i Vincent łączyło prawdziwe uczucie, ale piosenkarka zawsze uważała, że dla Cary ważniejsza jest kariera. Vincent odeszła i złamała Carze serce - zdradził znajomy piosenkarki.


Na punkcie zwariowanej modelki oszalał także syn Victorii Beckham.

Brooklyn ma obsesję na jej punkcie, uważa, że Cara jest najpiękniejszą kobietą, którą widział w życiu. Kocha jej niesamowitą osobowość i bez względu na dzielącą ich różnicę wieków chciałby zaprosić ją na randkę - brzmiał przeciek.


Spójrzcie na zdjęcia, które ostatnio gwieździe zrobili paparazzi. Wygląda na kobietę, która ma takie wzięcie? Czy kwestią kluczową w jej przypadku jest osobowość?

 


Cara Delevingne

Cara Delevingne

Cara Delevingne

Cara Delevingne

Cara Delevingne

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!