Carmen Electra jest bliska rozstania

przejdź do komentarzy

Bo narzeczony na niej oszczędza.

carmen electra carmen electra/ ©PR Photos
Miesiąc temu Carmen Electra przyjęła oświadczyny gitarzysty zespołu Korn - Roba Pattersona. Teraz, według doniesień, para jest bliska rozstania.

Zaczęło się od pierścionka zaręczynowego - pierścień z ogromnym, czarnym diamentem został zakupiony w sklepie internetowym za mniej niż 2 000$.

"Carmen się wściekła, kiedy dowiedziała się o tym. Czuje się zażenowana i jest jej przykro, że Rob na niej oszczędza" - mówi przyjaciel gwiazdy.

Według tej samej osoby Patterson nie jest osobą majętną, ponieważ każdy przypływ gotówki roztrwania w błyskawicznym tempie.

"Rob nie ma zbyt wielu pieniędzy i nie zanosi się na to, żeby sytuacja miała się zmienić. Jest naciągaczem i strasznie ją wykorzystuje. Carmen zaczyna sobie zdawać sprawę z tego, że ten człowiek nie nadaje się do poważnego związku."

Parze nie pomaga również fakt, że przez pracę Carmen nie mają zbyt wiele czasu dla siebie. Mało tego oboje pracują w oddalonych od siebie miejscach - Electra aktualnie pracuje przy filmie Goodie Two Shoes w Luizjanie.

Źródło podsumowuje:

"Nie rozstaną się jutro ani pojutrze. Ale ten związek długo nie przetrwa."

Pożyjemy, zobaczymy.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!