Carrie Underwood urodziła synka

przejdź do komentarzy

Pokazała zdjęcie i przedstawiła pociechę.

carrie underwood carrie underwood/© Fame/Flynet
Carrie Underwood (31 l.) dostała piękny prezent na swoje 32. urodziny, które piosenkarka będzie świętować już za tydzień. Na świat przyszedł synek gwiazdy i Mike'a Fishera (34 l.). Chłopak urodził się w piątek. Wkrótce potem o radosnym fakcie poinformowała szczęśliwa mama.

Drobne rączki i maleńkie nóżki... Bóg pobłogosławił nam niesamowitym podarunkiem! Isaiah Michael Fisher - urodził się 27 lutego. Witamy na świecie, słodki aniołku! - napisała gwiazda i umieściła zdjęcie małej dłoni synka.


Teraz Carrie będzie mogła wrócić do dawnej diety - na okres trwania ciąży piosenkarka zrezygnowała bowiem z weganizmu.

- Jak tylko urodzę dziecko, wrócę do weganizmu - zapewniała gwiazda. - Na razie nie mam jakichś specjalnych żywieniowych zachcianek. Staram się odżywiać zdrowo i dbać o siebie - mówiła wokalistka w grudniu ubiegłego roku.


Jeszcze zanim wyszła za Fishera, piosenkarka narzekała, że nie lubi swojego brzuszka, na którym gromadzi się tłuszcz. Zanim założyła suknię ślubną, ciężko pracowała, by być płaska.

Ciekawe czy po porodzie też będzie chciała stanąć na rzęsach i wrócić do dawnych kształtów w ciągu miesiąca, czy zdecyduje się na powolny powrót do przedciążowej sylwetki? Na pewno będziemy o tym informowani.

A tymczasem gratulujemy rodzicom i życzymy zdrowia maluszkowi.

Pierwszy o narodzinach pociechy napisał Użytkownik lovemarina.Tiny hands and tiny feet...God has blessed us with an amazing gift! Isaiah Michael Fisher - born on February 27. Welcome to the world, sweet angel!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Carrie Underwood (@carrieunderwood)
Carrie Underwood urodziła synka

Carrie Underwood urodziła synka

Carrie Underwood urodziła synka

Carrie Underwood urodziła synka

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!