Casting You Can Dance w Lublinie [VIDEO]

przejdź do komentarzy

"Dużo świetnych tancerzy i ciekawych osobowości".

you can dance you can dance/YouTube
Wczoraj w Lublinie odbył się drugi w tej serii casting do 6. edycji You Can Dance. Do Teatru Muzycznego zjechało ponad 250 tancerzy z regionu. Czekali po kilka godzin, by zaprezentować swe umiejętności przed jurorami.

- Z tym miastem mamy kłopot. Jest tu dużo świetnych tancerzy i ciekawych osobowości. To był bardzo dobry pomysł, żeby w końcu do Lublina przyjechać - powiedział Grzegorz Piekarski z ekipy producenckiej YCD w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim. - Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. To miasto akademickie, więc spodziewaliśmy się wielu młodych ludzi, którzy mają coś do pokazania. Poziom rzeczywiście jest bardzo wysoki - dodał producent.

Na pytanie dziennikarza, jak wygląda praca w nowym składzie, Michał Piróg nie chciał odpowiedzieć jednoznacznie. Stwierdził, że przy okazji 5. edycji (gdy w jury siedziała Anna Mucha) na początku wydawało się, że atmosfera będzie świetna, a potem zaczęły się zgrzyty. Teraz więc jury woli nie chwalić dnia przed zachodem słońca - o tym czy z Patrycją Kazadi pracuje się lepiej, niż z Muchą, jurorzy opowiedzą dopiero po pewnym czasie.

Więcej na temat lubelskiego castingu przeczytacie TUTAJ.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!