Celia Jaunat, dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, w CKM-ie

przejdź do komentarzy

Klimatyczna sesja.

celia jaunat celia jaunat/ckm
WAGs to temat, który rozgrzewa media do czerwoności. Piłkarze zwykle mogą pochwalić się prawdziwymi pięknościami. Ostatnio szczególnie głośno jest o Sarze Boruc i Marinie Łuczenko. Tej ostatniej właśnie oświadczył się Wojtek Szczęsny. Ona ma szanse przyćmić te dwie damy.

Celia Jaunat to dziewczyna Grzegorza Krychowiaka. Sportowiec poznał tę piękną modelkę we Francji. Po meczu drużyn Sevili i Dnipro (maj), pozowała z ukochanym, czym wzbudziła spore zainteresowanie dziennikarzy i internautów.

W najnowszym numerze magazynu CKM możemy podziwiać wdzięki Celii. Dziewczyna pozuje na boisku. Trzeba przyznać, że tym razem piłka przestaje być istotna.

Ponadto w numerze:
WYWIADY:
Grzegorz Krychowiak
Facet naszej dziewczyny z okładki. A poza tym reprezentant Polski i zawodnik FC Sevilla wart na piłkarskim rynku 30 mln euro. Biją się o niego największe kluby, a w wywiadzie dla CKM mówi m.in. o Celii, ale też o samochodach, zegarkach, butach i o tym, co pił oblewając triumf w finale Ligi Europy na Stadionie Narodowym.

Łukasz „Juras” Jurkowski
Z eks-zawodnikiem MMA, a dziś komentatorem sportów walki, rozmawiamy o wszystkim, tylko nie o laniu po pyskach.

W ŚRODKU NUMERU:
Motoryzacja
Byliśmy, zobaczyliśmy, opisaliśmy: najbardziej niesamowite – i niebezpieczne – wyścigi motocyklowe świata: Isle of Man Tourist Trophy!

Polskie wojsko
Czy na pewno zakupy i inwestycje naszej armii idą we właściwym kierunku? Wsadzamy kij w szprychy Leopardów i pokazujemy słabe punkty polskiego programu zbrojeń.

Drony
Testujemy drona, ale inaczej niż wszyscy! Czy wiedziałeś, że z pomocą tej latającej maszyny możesz rozebrać dziewczynę? To już wiesz. Inne fajne rzeczy, które zrobisz z dronem – zobacz w CKM.

Partnerstwo
Jak nakłonić kobietę, żeby w łóżku robiła to, na co ty masz ochotę? Nasza autorka to dobrze wie – i dzieli się swoją wiedzą.

Dziewczyny z tatuażem.
Najpiękniejsze wydziarane dziewczyny świata w obiektywie mistrza Christiana Sainta.

CKM NA LATO:

Make Life Harder
Prześmiewczy duet ekspertów od wszystkiego opisuje kurorty ulubione przez polskich turystów. Przewodnik tylko dla ludzi z poczuciem humoru – i o mocnych nerwach.

Wielkie ochłodzenie
Gorące lato? Żeby je znieść z godnością będziesz potrzebował pomocy - najlepsza zaś będzie pomoc w płynie. Przedstawiamy trunki, które najlepiej smakują w gorące dni i ciepłe noce.

Fitness
Jak utrzymać formę podczas wakacji, z dala od domu i siłowni? Trener Dawid Woźniakowski pokazuje sprawdzone ćwiczenia z użyciem akcesoriów podróżnych.

Gadżety wodne
Jak wakacje, to koniecznie nad wodą. A jak nad wodą, to przydadzą ci się te „wodne” gadżety i sprzęty.

Kuchnia
Doradzamy jakie specjały powinieneś spróbować w różnych regionach Polski.

Męska moda
Propozycje męskich ciuchów na gorące lato, które sprawią, że wypoczynek nie tylko będzie udany, ale też mocno w trendach.

Nowy numer w kioskach już od 10 lipca.

To lato będzie gorrrące!Celia Jaunat, dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, w CKM-ie

Celia Jaunat, dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, w CKM-ie

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!