Cezary Pazura ma kryzys wieku średniego?

przejdź do komentarzy

Ma wszystkie typowe objawy.

cezary pazura cezary pazura/ © KAPiF
Od czasu trwania związku z 20-letnią Edytą Zając Polska poznaje zupełnie nowego Cezarego Pazurę.

Uczucie jest dość świeże, a mimo to aktor nie zawahał się wprowadzić ukochaną w świat mediów i niepochlebnie wyrażać się o byłym małżeństwie z Weroniką Marczuk, która wykazuje znacznie więcej klasy.

- Po 40. urodzinach mężczyźni często robią bilans swego dotychczasowego życia. Podsumowują , co udało im się osiągnąć, jeśli chodzi o pozycję zawodową, sferę materialną, rodzinę - mówi psycholog Krzysztof Bąk zapytany o komentarz przez magazyn Na żywo. - Jeśli bilans wypada negatywnie, pojawia się uczucie depresji. A ta może prowadzić do nieprzemyślanych zachowań, takich jak nagła chęć odmłodzenia się przez uprawianie sportu czy związek z dużo młodszą partnerką. Kolejnym ważnym sygnałem, że mężczyzna przeżywa kryzys wieku średniego, jest poczucie, że jego życie zaczyna się od nowa. Zamiast spokojnie dokonać bilansu strat i zysków, taka osoba deprecjonuje całość swego dotychczasowego życia i odcina się od niego. Symbolicznym rozpoczęciem nowego etapu może być remont mieszkania.

Specjalista ostrzega jednak:

- Możemy zmienić swoje życie, ale pod warunkiem, że nie będziemy na siłę odcinać się od przeszłości. Bo wtedy rozczarowanie nowym związkiem to tylko kwestia czasu...

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!