Cezary Pazura ostro o Telekamerach

przejdź do komentarzy

Po co właściwie o nie walczyć?

cezary pazura cezary pazura/KAPiF
Cezary Pazura (53 l.) nie oszczędza polskich rozdań nagród Telekamery 2016. Według aktora nie warto starać się w tego typu konkursach, ponieważ w świecie filmu w ogóle się one nie liczą. Ta deklaracja może dziwić, ponieważ sam dostał nominację w tym konkursie za rolę Andrzeja Domirskiego w serialu Aż po sufit!. Czy zatem jego wypowiedzi mogą mu zaszkodzić?

Aktor stwierdził ponadto, że nagrody jakie otrzymuje, w ogóle nie motywują go do dalszej pracy. Wypowiadając się dla agencji informacyjnej Newseria Lifestyle powiedział:

Nie pracuję dla nagród. Oscar to już jest o co powalczyć, ale Telekamera to tylko fajna nagroda.


Co to oznacza w praktyce? Aktor nie pracuje dla pochwały, ani nie robi niczego pod publikę, jak większość aktorów w naszym kraju. Brutalnie mówiąc robi swoje, mimo że wielu aktorów robi z siebie celebrytów, zamiast dawać z siebie wszystko w granych rolach.

Zobacz więcej: Cezary Pazura przeszedł poważny zabieg (VIDEO)

Pazura sądzi jednak, że jego nominacja była jedynie kurtuazyjna. W rozmowie dla Newseria stwierdził, że otrzymał nagrodę jedynie dzięki pomocy TVN. Dlaczego? Otóż możemy jedynie przypuszczać, że nominacja mogła być jedynie promocją serialu, w którym bierze udział. Mimo to aktor uważa, że jego rola w serialu jest udana i nie żałuje wzięcia udziału w produkcji.

Czy jednak na pewno jego nominacja ma jedynie charakter promocyjny? Wielokrotnie udowadniał swój kunszt aktorski, dzięki czemu zdobył sympatię widzów. Nie chcemy zatem wierzyć w to, że mógł zdobyć nominacje jedynie ze względów marketingowych. W końcu zdobył już Telekamerę w 1999 roku, więc ponowna nominacja nie może być przypadkiem. Mamy przynajmniej taką nadzieję.

Aktor powiedział również, że wierzy w to, że do tej pory jego praca miała sens:

Myślę, że zrobiłem kawał innej niż do tej pory roboty i wiem, że widzom się to bardzo podobało. Do tej pory są tacy, którzy nie wiedzą, że tego serialu ma nie być i niech żyją w tej nieświadomości.


Jego rywalami w kategorii aktor są Piotr Polk, Wojciech Zieliński, Wojciech Błach oraz Michał Żebrowski.

Czy jego ostatnie wypowiedzi nie zdyskwalifikują go podczas rozdania nagród? Czy sporo ryzykuje? Tego dowiemy się już 22 lutego podczas wręczania nagród w Teatrze Polskim.Cezary Pazura ostro o Telekamerach

Cezary Pazura ostro o Telekamerach

Cezary Pazura ostro o Telekamerach

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!