Cezary Pazura przeszedł poważny zabieg (VIDEO)

przejdź do komentarzy

To zmieniło jego głos! Co z karierą?

cezary pazura cezary pazura/©KAPiF, Newseria
Dla piosenkarza, prezentera, czy aktorka głos jest czymś bardziej istotnym, niż dla przeciętnego zjadacza chleba. W końcu zarabia nim na życie. Dzięki niemu dostaje też nowe propozycje zawodowe. Co jednak, jeśli głos nagle diametralnie się zmieni? Taka sytuacja spotkała ostatnio Cezarego Pazurę.

Aktor przeszedł zabieg chirurgiczny, który sprawdził, że Pazura nie brzmi już tak, jak dawniej. Z tego powodu stracił ważną dla siebie rolę:

– Nie dostałem jednej roli, bo mi się zmienił trochę głos po zabiegu chirurgicznym. Oczywiście to jest moja interpretacja, że dlatego. Być może to po prostu nie dostałem, bo był ktoś inny. Miałem zabieg na nosie i mi się zmienił tembr głosu. Ale jak się wysilę, to mogę być tym Pazurą, co kiedyś - powiedział gwiazdor w rozmowie a agencją Newseria Lifestyle.


Co ważne, jego ostatnie sukcesy były związane głównie z dubbingiem:

– Mnie największą satysfakcję sprawił film aktorski jak Johnny’ego Deppa podkładałem w „Alicji w Krainie Czarów”. To jest dla mnie przeżycie olbrzymie, bo to wybitny aktor i jego kreacja wyjątkowa w tym dziwnym filmie. I branża, koledzy, którzy się parają tym zawodem, wysyłali mi smsy i dzwonili z gratulacjami. Mówili: "No stary, ale sobie poradziłeś, genialnie".

Życzymy, żeby wszystko ułożyło się jak najlepiej.
 
Cezary Pazura przeszedł poważny zabieg (VIDEO)

Cezary Pazura przeszedł poważny zabieg (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!