Cezik zdradza, komu odmówił udziału w reklamie

przejdź do komentarzy

"Jeżeli mamy się sprzedawać, to idziemy grubo."

cezik cezik/You Tube zrzut ekranu
Kto go nie zna? Cezik, czyli Cezary Nowak, to dla internautów "swój chłopak". W sieci zaistniał, tu się wypromował, internetu nie zdradził dla telewizji. Jego żywiołem jest YouTube, tam ma swoich fanów - jak pisze CKM, wszystkie klipy Cezika do dziś w sieci obejrzano łącznie ponad sto milionów razy!

W rozmowie z CKM muzyka opowiada między innymi o tym, jak trzyma się z dala od show-biznesu:

Staram się unikać programów telewizyjnych. Każda obecność w telewizyjnym show to dla mnie ciężkie przeżycie. Nie próbuję za wszelką cenę "zaistnieć" - zdradza Nowak.


Kiedy pada pytanie czy Cezik jest asertywny i czy potrafi odmawiać, gwiazda YouTube odpowiada:

Oczywiście, cały czas odmawiam. Ostatnio odmówiłem wielkiej sieci komórkowej. Chcieli, żebym został "jej twarzą". Z moim menedżerem, "Borówą", mamy zasadę, że jeżeli mamy się sprzedawać, to idziemy grubo i rzucamy zaporowe ceny. Rzuciliśmy więc kwotę, że panowie odpowiedzieli: "Chyba was poje**ło" i tak zakończyły się negocjacje - wspomina Nowak.


Cezik zdradza, że razem z menedżerem zażądali naprawdę sporo:

Chyba z pół miliona złotych. Za cokolwiek. Powiedzieliśmy, że muszą dać pół miliona, żebym w ogóle pokazał się w ich kampanii. A szczegóły możemy dogadać później. Ale nie mieli pół miliona. Albo stwierdzili, że nie jestem tyle wart? - żartuje Cezik.


Zresztą co to pół miliona złotych za występ:

Daj spokój, moja cena za występ na weselu wynosi milion złotych! Jak miałem osiemnaście lat, to zagrałem trzy razy na weselu i nie chciałbym tego powtarzać. Ale za milion mogę zagrać w samych majtkach i do białego rana - deklaruje Cezik.


Cały wywiad z muzykiem przeczytacie w nowym numerze CKM.
Cezik zdradza, komu odmówił udziału w reklamie


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!