Charles Manson się żeni - jego dziewczyna ma 25 lat!

przejdź do komentarzy

Znalazł sobie drugą Susan Atkins?

charles manson charles manson/mansondirect.com
Charles Manson, morderca odpowiedzialny za rzeź w Benedict Canyon w Los Angeles (to tam zamordowano Owczesną żonę Romana Polańskiego, Sharon Tate, która była w 9. miesiącu ciąży), ma zamiar ożenić się. Jego "wybranką" jest 25-letnia dziewczyna, która odwiedza go od jakiegoś czasu. Kobieta mówi o sobie "Star".

- Powiem bez ogródek: Charlie i ja planujemy ślub - powiedziała magazynowi Rolling Stone. - Co potem, tego nie wiemy. Ale ja podchodzę do tego bardzo poważnie. Charlie jest moim mężem i kazał mi to wam powiedzieć. Jeszcze nikomu o tym nie mówiłam.

79-letni Manson przebywa w więzieniu od 44 lat. Media zwracają uwagę na niebywałe podobieństwo pomiędzy jego wybranką a Susan Atkins, kobietą, z którą dokonał masowego morderstwa i która była członkinią jego sekty. Wycięła sobie nawet na czole podobny krzyż do tego, jaki przyprawiła sobie Atkins, by nawiązać do swastyki na czole Mansona.

Para nawiązała znajomość w 2009 roku, gdy "Star" napisała do Mansona poruszona jego wywodami. Zaczęła odwiedzać go mając 19 lat, wkrótce przeprowadziła się, by mieszkać niedaleko więzienia.

- Ludzie myślą, że oszalałam, ale oni nie wiedzą. Ja się po to urodziłam.
Co ciekawe, sam Manson zaprzeczył doniesieniu o małżeństwie nazywając informacje "stekiem bzdur". Na oficjalnej stronie Mansona widniejsą ich wspólne zdjęcia, ale brak informacji o ślubie.

Charles Manson się żeni - jego dziewczyna ma 25 lat!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!