Charlie Sheen chce pomóc Japończykom

przejdź do komentarzy

Opowie parę pikantnych historii ze swojego życia.

charlie sheen charlie sheen/© PR Photos
Charlie’mu Sheen’owi znanemu między innymi z serialu komediowego Dwóch i pół od jakiegoś czasu nie wiedzie się najlepiej. Alkohol, narkotyki i przygodny seks sprawiły, że aktor zaniedbał serial i został z niego wyrzucony. Teraz sądzi się z producentami i żąda 100 milionów dolarów odszkodowania.

Mimo braku pracy Sheen nie próżnuje. Już w kwietniu wyrusza w mini-trasę z promującym siebie programem pt: Charlie Sheen Live: My Violent Torpedo of Truth /Defeat is Not An Option Show ( Potężna eksplozja prawdy. Porażka nie wchodzi w rachubę). Pierwsze występy zaplanowane są na 2 i 3 kwietnia w Detroit i Chicago.

Zainteresowanie występami na żywo jest bardzo duże – bilety zostały wysprzedane w przeciągu zaledwie 18 minut! Część dochodu z ich sprzedaży Sheen przekaże na pomoc ofiarom dotkniętym katastrofą trzęsienia ziemi i tsunami w Japonii.Show podobno ma być tylko dla dorosłych. Widzowie na pewno usłyszą niejedną ciekawą historię z ekscytującego i luzackiego stylu życia aktora.

Na relację z widowiska musimy poczekać do kwietnia, a tymczasem mamy dla Was prawdziwy hit o Charlie’m Zwycięzcy!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!