Charlie Sheen chciał ZABIĆ swoją byłą?! (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Szokujące doniesienia o znanym aktorze.

charlie sheen charlie sheen/FameFlynet,
Scottine Ross, która jest byłą narzeczoną Charliego Sheena, oskarżyła aktora o znęcanie się i grożenie jej śmiercią. Z dokumentów sądowych możemy się dowiedzieć, że Sheen wielokrotnie ją fizycznie maltretował, a jego napaści zostały nawet uwiecznione na nagraniach dźwiękowych.

Zobacz więcej: Charlie Sheen celowo zarażał HIV-em?

Portal People.com donosi, że popularny aktor "dusił kobietę do utraty przytomności". Dodatkowo w oskarżeniu można przeczytać, że Sheen kopał kobietę, kiedy leżała na podłodze.

Jednym z dowodów w sprawie jest nagranie audio, na którym aktor krzyczy:

To p***olone ścierwo powinno być k***a zakopane. To zdrada, wiesz czym jest zdrada? Jest karana śmiercią.


Wobec Sheena została otworzona sprawa karna. W wielu nagraniach przyznaje, że lubi pastwić się nad kobietą, twierdząc, że jest "g***nem" i "zasługuje na poniżenie".

Ross dodatkowo we wniosku zawarła fakt, że Sheen ukrywał przed nią faktu zachorowania na HIV. Nie przyznał się nawet wtedy, kiedy uprawiali seks bez zabezpieczenia.

Zobacz więcej: Koniec Charliego Sheena!

W grudniowym wywiadzie dla People wyznała, że boi się o swoje życie, ponieważ aktor wielokrotnie groził jej śmiercią, sugerując nawet że wynajmie mordercę, "żeby ją w końcu uciszyć".

Sprawa jest na tę chwilę rozwojowa, jednak już teraz wiemy, że jeśli dowody się potwierdzą, to Charliemu grozi surowa kara więzienia.
Charlie Sheen chciał ZABIĆ swoją byłą?!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!