Charlize Mystery też nosi aparat ortodontyczny (FOTO)

przejdź do komentarzy

Dołączyła do Jessiki Mercedes.

charlize mystery charlize mystery/© KAPiF
Blogerki modowe dążą do doskonałości nie tylko w prowadzeniu swoich blogowych biznesów, ale i w wyglądzie.

Niewiele jednak przyjdzie z cudownych stylizacji, gdy uwiera na przykład... krzywy zgryz. Niezbyt ładne zęby zatruwały życie Jessiki Mercedes, która w końcu zdecydowała się powalczyć o cudny zgryz zakładając aparat ortodontyczny.

Ten sam krok zrobiła kilka dni temu Charlize Mystery.

Już dawno myślałam o tym, że warto skorygować zgryz, ale muszę Wam się przyznać- bałam się! Nienawidzę chodzić do dentysty. Boję się wyrywania zębów (8ki brrrr!), borowania (znieczulenie obowiązkowe), piaskowania (dziąsła ała!). Zakładanie aparatu odkładałam cały czas na później. Podczas ostatnich 3 lat byłam chyba na 4 konsultacjach i na tym się kończyło.


Teraz chyba trafiłam na zaufane miejsce, bo od czasu konsultacji do założenia aparatu minęło 14 dni. A teraz od tygodnia jestem "zadrutowana" i zastanawiam się dlaczego wzięłam się za to tak późno! - pisze na blogu Karolina Gliniecka.


Charlize zapewnia, że do aparatu przyzwyczaiła się bardzo szybko, niemal nie czuła bólu. W dodatku druciki są niemal niewidoczne:

Nawet nie wiecie ile prób zrobiłam, żeby aparat był widoczny na zdjęciu - pisze Karolina.


W galerii znajdziecie więcej znanych osób, które zdecydowały się na korekcję wad zgryzu.Dołączyłam do grona aparatek 😬 aparat jest ekstra! Więcej przeczytacie na blogu! www.charlizemystery.com #newpost

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Gliniecka (@charlizemystery)Charlize Mystery też nosi aparat ortodontyczny (FOTO)

Charlize Mystery też nosi aparat ortodontyczny (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!