Chcecie zobaczyć nowe zdjęcia nagiej Jennifer Lawrence?

przejdź do komentarzy

Ciągle robi większe wrażenie niż Kim Kardashian.

jennifer lawrence jennifer lawrence/© Fame/Flynet, instagram
Największy skandal minionego roku? Wyciek zdjęć nagich gwiazd z chmury. W tej akcji największą poszkodowaną wydaje się być Jennifer Lawrence (24 l.). Ze spokojnej i niezdarnej gwiazdy nagle awansowała do naczelnej rozpustnicy Hollywood. To zdjęcia potykającej się na czerwonym dywanie Jenn okazały się być najbardziej śmiałe, ponadto żadna gwiazda nie miała ich tyle, ile zdobywczyni Oscara.

Najwidoczniej aktorka czuje się dobrze we własnym ciele i z powodu jednej małej wpadki nie będzie zasłaniać się podczas sesji zdjęciowych. W nowym wydaniu magazynu Vanity Fair zobaczycie dobrze Wam znaną rozebraną Jenn. Zdjęcia oczywiście nie są w ani jednym procencie tak wyuzdane, jak te, które JLaw przetrzymywała w chmurze. Piękna aktorka leży na brzuchu, a po jej plecach pełznie boa.

Nie macie wrażenia, że jeśli gwiazda rozbierze się raz, będzie już robić to przez resztę kariery? Amerykańskie magazyny ostatnio promują jedynie nagie ciała. Jeśli oglądamy Kim Kardashian (34 l.) na papierze, to jedynie w wersji bez ubrań.

Czyżby nagle prasa kobieca stała się prasą męską? Kiedyś takie zdjęcia publikowały tylko magazyny dla panów.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!