Cheryl Cole: Mam w szafie dżinsy na czas, gdy tyję (FOTO)

przejdź do komentarzy

Piosenkarka w Marie Claire o tym, że dziś już nie zamierza się odchudzać.

cheryl cole cheryl cole/Marie Claire, © PR Photos
Cheryl Cole uraczy wkrótce swoich fanów nową płytą. Na razie pracuje nad piosenkami i znów zaczyna intensywniej pojawiać się w mediach. Właśnie gości w brytyjskiej edycji Marie Claire.

W rozmowie z magazynem wokalistka wraca do początków zespołu Girls Aloud. Suchej nitki nie zostawia na byłym menedżerze grupy, Loiusie Walsh'u, który - według Cheryl - kompletnie nie dbał o interesy dziewczyn.

Po pierwszych występach kazał za to całej ekipie zabrać się za odchudzanie. Publicznie powiedział, że członkinie zespołu GA są grube i muszą schudnąć.

Wtedy Cole odebrała to jako szansę, dziś widzi to zupełnie inaczej - jako przymus i zniewolenie, ślepe poddanie się dyktatowi menedżera.

Dziś Cheryl jest starsza i zapewnia, że mądrzejsza. Nie odchudza się, je w miarę zdrowo, ćwiczy, ale zdarzają się jej momenty, gdy przybiera na wadze:

Jestem jak każda inna kobieta - zdarza mi się złapać parę kilo. Na ten czas mam w szafie dżinsy większe o rozmiar. Staram się nie panikować i akceptować siebie taką, jaka jestem - podkreśla piosenkarka.


Cheryl Cole: Mam w szafie dżinsy na czas, gdy tyję (FOTO)

Cheryl Cole: Mam w szafie dżinsy na czas, gdy tyję (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!