Chłopak Miley Cyrus miał wypadek samochodowy

przejdź do komentarzy

Finał był zaskakujący.

patrick schwarzenegger patrick schwarzenegger/Instagram
Gwiazdy też ludzie - od czasu do czasu zdarzają im się stłuczki, a nawet tragiczne w skutkach wypadki samochodowe, jak ostatni z udziałem Bruce'a Jennera. Teraz portal TMZ opisuje kraksę z Patrickiem Schwarzeneggerem (21 l.) w roli głównej.

Syn Arnolda spotyka się teraz z Miley Cyrus (22 l.). To nic, że piosenkarka nie potrafi przeliterować jego nazwiska (przyznała się do tego w jednym z programów na żywo) - tych dwoje jest zakochanych po uszy. Ta randka nie należała do udanych.

Tydzień temu Patrick umówił się z gwiazdą w jednej z restauracji. Kiedy jechał na spotkanie, jeden z kierowców rzucił na ulicę plastikową butelkę, a ta uderzyła w samochód kochasia. Patrick nie odpuścił - dogonił złoczyńcę, ale nie było to opłacalne. Sprawca niespodziewanie zawrócił i uderzył wprost w pojazd Schwarzeneggera, po czym uciekł.

Na szczęście Patrickowi nic się nie stało. Dojechał do knajpki i zadzwonił tam po policję. Co ciekawe, przy stoliku funkcjonariusze zastali też Miley w prześwitującej bluzce i samych nasutnikach.

Szalona para!

 


Chłopak Miley Cyrus miał wypadek samochodowy

Chłopak Miley Cyrus miał wypadek samochodowy

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!