Chłopaki z Afromental mają nosa do uczestników talent show

przejdź do komentarzy

Skompletowali mocną drużynę w The Voice of Poland.

afromental afromental/© KAPiF. Facebook
Zespół Afromental działa już od 2004 roku. Ich debiutancki album zatytułowany The Breakthur ukazał się trzy lata później, a promujący go singiel I've Got What You Need został zakwalifikowany do udziału w Top Trendach w Sopocie. Tak wszystko się zaczęło - posypały się nowe propozycje i płyty.

Teraz tych utalentowanych chłopaków podglądamy na szklanych ekranach w programach typu talent show. Wojtek Łozowski ocenia właśnie w Must Be the Music, a Tomasz Lach (Tomson) i Aleksander Milwiw-Baron są mentorami w The Voice of Poland. Wydaje się, że wszyscy mają nosa do szukania nowych perełek na scenie muzycznej. W końcu to oni wyłowili choćby Kasię Dereń, czy Dorotę Osińską.

W sieci właśnie pojawił się filmik z ich spotkania z drużyną w The Voice. Było bardzo twórczo i klimatycznie. Wszyscy, tj. Natalia Krakowiak, Arek Kłusowski, Michał Grobelny i Michał Malicki przynieśli swoje ulubione płyty po to, by pokazać swój gust muzyczny:

- Było naprawdę mega, mega totalnie pozytywnie. Mimo, że walczymy i każdy chce wygrać, bo na tym polega rywalizacja, to po prostu jesteśmy jednym ciałem - skomentował Malik.

Kibicujecie tej ekipie? Już jutro wystąpią w odcinkach na żywo. Oj, będzie się działo!afro

afro

afro
Baron

afro

afro

afro
Grzegor Dziamka "Dzimas"

afro
Wojciech Lajan "Witczak"

afro
Wojciech Łozowski "Łozo"

afro
Tomasz Lach "Tomson"

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!