Chodakowska broni zmęczonych i sfrustrowanych matek

przejdź do komentarzy

"Piszą do mnie MAMY zaniedbane, zapomniane, w depresji... Panowie mnie słyszą?"

ewa chodakowska ewa chodakowska/© KAPiF
Ewa Chodakowska (33 l.) już dawno przestała być "tylko" trenerką. Dla wielu, bardzo wielu kobiet jest też przyjaciółką, psychologiem, księdzem i policjantem w jednym. Pamiętacie sytuację, o której opowiadała w rozmowie z Magdą Mołek (38 l.)? Gdy wspomniała kobietę, która zwróciła się do niej o pomoc w sprawie molestowania?

Tym razem Chodakowska zabrała głos w sprawie matek. Na swoim profilu FB trenerka zamieściła wpis, który może wywołać awanturę. I bardzo dobrze. Powinien ją wywołać. Zobaczcie, co pisze trenerka:

Pewnie wybuchnie afera, ale dłużej siedzieć cicho nie będę ..

Drodzy Panowie !!! Dbajcie o swoje Kobiety!!! Przyglądam się Waszym relacjom i w wielu sytuacjach wstrzymuje oddech...

Kiedy podejmujecie decyzje o powiększeniu rodziny, pamiętajcie ze jest to WASZA WSPÓLNA decyzja !!! Zadaniem mężczyzny jest wspierać kobietę, która dobrowolnie schodzi na drugi plan ! Dziecko staje się dla niej priorytetem .. Nie wymagajcie, żeby schodziła na plan trzeci ..


Nie wykorzystujcie faktu, że na czas bliżej nieokreślony Wasza miłość zapomina na chwile o bożym świecie, o Was i o sobie samej ...

Żadna kobieta, dopóki nie staje się matką, nie wie na co się pisze ... Często mocno zdezorientowana uzbraja się w cierpliwość i czeka, aż sytuacja wróci do normy.. tyle że normy się zmieniają, a do nowej sytuacji trzeba się dostosować .. Tutaj potrzeba WSPARCIA!!
- nawołuje Chodakowska.


Trenerka podkreśla, że sama nie ma dzieci, nie chce też "zgrywać" psychologa. Ale martwią ją sygnały, których dostaje zdecydowanie za dużo:

Kochana Mamo!!! Nie ma czegoś takiego jak niepisane zasady gry!!! Narzucony schemat!!! Tylko Ty i Twój partner decydujecie na jakich warunkach będzie bazować Wasza relacja !!! Nie chcesz? Nie podoba Ci się? POWIEDZ TO !!

Tak!! Masz prawo być zmęczona !! Masz prawo powiedzieć to na głos !!!

Mam nadzieję, że Twój Partner docenia fakt iż wiele poświęciłaś dla macierzyństwa..


Nie mam dzieci, nie chce zgrywać psychologa, ale przyglądam się już długo i najwyższa pora żeby przestać być bierną w tej kwestii ... W końcu 4 mln osób czyta te stronę tygodniowo ..

Piszą do mnie MAMY zaniedbane, zapomniane, w depresji .. niespełnione ... na granicy cierpliwości .. o krok od rozbicia relacji, która sprowadza ich do roli służących ... Relacji, która jeszcze nie tak dawno sprawiała, ze fruwały !!! Czy Panowie mnie słyszą?

CO SIĘ DZIEJE?!


Na koniec guru fitnessu apeluje:

Zachowajcie równowagę .. Powalczcie o świadome wybory.. Upewnijcie się ze dojrzeliście do ważnych decyzji ..

Każda relacja wymaga ciągłej pracy, systematyczności i pielęgnowania jej Pamiętajcie że dając, macie prawo oczekiwać .. i brać !!!

Dbajcie o siebie nawzajem
Dużo siły Kochane i Kochani!!
Trening zawsze pomaga
- prosi trenerka.Pewnie wybuchnie afera, ale dłużej siedzieć cicho nie będę ..Drodzy Panowie !!! Dbajcie o swoje Kobiety !!! Przygladam...

Posted by Ewa Chodakowska on 7 kwietnia 2015


Chodakowska broni zmęczonych i sfrustrowanych matek

Chodakowska broni zmęczonych i sfrustrowanych matek

Chodakowska broni zmęczonych i sfrustrowanych matek

Chodakowska broni zmęczonych i sfrustrowanych matek

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!