Chodakowska chwali się kolejnym sukcesem. Internautka sprowadza ją na ziemię

przejdź do komentarzy

Afery batonowej ciąg dalszy.

ewa chodakowska ewa chodakowska/Instagram:chodakowskaewa
Kiedy Ewa Chodakowska (35 l.) wystartowała ze sprzedażą swoich batonów #BeRaw od razu polał się hejt. Internautki zarzucały jej, że kopiuje Annę Lewandowską. Wciąż uważają, że rywalizują ze sobą, mimo że trenerki zapewniają o tym, jak bardzo się wzajemnie wspierają.

Ewa Chodakowska przyparta do muru, tłumaczy się z wydanych 40 tysięcy

Okazuje się, że batony Ewki posmakowały fankom. Napisała na swoim Instagramie:

Od czego tu zacząć? Chyba od #BeRaw! Nie nadążamy z produkcją.. Fala zamówień spadła na nas lawinowo.. puste półki w sklepach mówią same za siebie.. Z jednej strony PROBLEM.. z drugiej strony SUKCES jakiego się nie spodziewałam. Mogłam tylko pomarzyć o tym, ze nasze produkty zostaną pozytywnie przyjęte.. ale czegoś takiego nie przewidziałam.
Ewa przebywa obecnie na Malediwach i dziękuje fankom, które udostępniają zdjęcia batonów:

Po raz kolejny dziękuje Ci za ogrom zaangażowania. Wybieram najpiękniejsze fotki - Wasze PRACE - udostępniam i oznaczam profile autorów. Brawo za kreatywność.. za estetykę.. i za wspaniałe opinie.. Ja się rozpłynęłam niczym gorzka czekolada mojego proteinowego batona na słońcu.


Jedna z internautek jednak nie podziela ich entuzjazmu:

Niestety nie są smaczne. Ewa nie ma już pomysłu na siebie i musi kopiować Anię Lewandowską, ale niestety Twoje batoniki w porównani do Ani batoników są niedobre!


Chodakowska do fanki: Widzę ze zwroty akcji masz rozemocjonowane

Jedliście już batony Ewki? Czy wolicie te od Foods by Ann?
Od czego tu zacząć? Chyba od #BeRaw! Nie nadążamy z produkcją.. Fala zamówień spadła na nas lawinowo.. puste półki w sklepach mówią same za siebie.. Z jednej strony PROBLEM.. z drugiej strony SUKCES jakiego się nie spodziewałam 😅😅 Mogłam tylko pomarzyć o tym, ze nasze produkty zostaną pozytywnie przyjęte.. ale czegoś takiego nie przewidziałam ❤️❤️ Droga rekomendacji z ust do ust to najlepsza droga 🙏🏻🙏🏻 To Ty decydujesz po co sięgasz.. co wybierasz.. lubisz? Polecasz dalej.. nie lubisz? Odradzasz lub ignorujesz.. taka kolej rzeczy i jest to najbardziej sprawiedliwa ocena! #BeRaw pojawia się na każdym - a przynajmniej na co drugim zdjęciu - na którym jestem oznaczona.. Opinie radują moje serce, czytam wszyskto - takiej skali nie da się przekupić 💪🏻💪🏻 Po raz kolejny dziękuje Ci za ogrom zaangażowania 😍 wybieram najpiękniejsze fotki - Wasze PRACE - udostępniam i oznaczam profile autorów 👌🏻❤️ Brawo za kreatywność.. za estetykę.. i za wspaniałe opinie.. Ja się rozpłynęłam niczym gorzka czekolada mojego proteinowego batona na słońcu 😅😅😅 CZEKAM NA WIĘCEJ ❤️ BE RAW są dostępne w Rossmannach, od 15.11 w dużych Carrefourach i cały czas w moim sklepie online na www.bebio.pl ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️#MISJAchoda #chodaGANG #BeActiveTv #BeActive #BeBio #BeRaw #BeDiet #BeActiveTour #BeActiveTourpoweredbyNałęczowianka #chodabody #bodybyEwaChodakowska #bodybychoda #fit #fitness #workout #fitbody #training #abs #butt #bikiniBODY #ViVita ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ 🌟 @klarusiaa 🌟 @gabriella.czarska 🌟 @psycholog_na_diecie 🌟@nataliapodsadowska 🌟 @eweli.zin 🌟 @snapeswoman 🌟 @eweli.zin 🌟 @daria.olek 🌟 @iza.karwaszewska 🌟@malgorzatakotowicz 🌟 @fitzuzulek 🌟

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!