Chodakowska pokazała torbę ze sklepu i jest BURZA

przejdź do komentarzy

"widzę ze co poniektórym się wydaje, że mi się "udało", że ...wygrałam?? Dostałam??"

ewa chodakowska ewa chodakowska/© KAPiF, Instagram Ewy Chodakowskiej
Jeśli Ewa Chodakowska miała dziś rano za niskie ciśnienie, to jeden komentarz wrzucony na Instagram mógł je skutecznie podnieść. Zresztą - sądząc po reakcji - zadziałał. Trenerka wzięła go sobie do serce i znów rozpętała się burza.

Zobacz: Ewa Chodakowska pokazała siostrę (Instagram)

Zaczęło się od zdjęcia, które Chodakowska wrzuciła jako reklamę jednego z warszawskich butików, w którym można kupić markowe - i oczywiście - drogie rzeczy.

Kupujesz online? Kupuj ze sprawdzonych źródeł - napisała trenerka.


Fotka zdenerwowała jedną z internautek:

Tylko że jak się zarabia 1500zl miesięcznie to takie sklepy nie wchodzą w grę! Trochę skromności a to że kupujesz oryginalne produkty nie świadczy o wartości człowieka! Ciekawe ile dostałaś że reklamę tego sklepu! Pozdrawiam - napisała.


Chodakowska odbiła piłeczkę:

Widzę ze co poniektórym sie wydaje , ze mi sie "udało" , ze ...wygrałam?? Dostałam ?? Cos mi przyszło łatwiej ?? Babeczki !! KAZDA Z WAS TUTAJ MOŻE MOEC WSZYSTKO !!! Wystarczy przekonania kim sie jest, dokąd sie zmierza, co chce sie osiągnąć !! Działanie niestrudzone pomimo strachu .. Upadanie , otrzepywanie kolan, wycieranie zakrwawionego nosa i rozpoczęcie wszystkiego raz jeszcze tym razem mądrzej o kolejne doświadczenie .. Nie znam takiej osoby której sie cos PRZYPADKIEM UDAŁO !! Nie znam takiej osoby, która osiągnęła sukces za podjęciem pierwszej próby !! I nie znam osoby, kotra osiągnęła sukces zaglądając innym do talerza .. Mnie ludzie sukcesu INSPIRUJĄ !! W życiu nie smialabym komuś wytknąć tego co ma !!! Wstyd!!! - napisała trenerka (wszędzie pisownia oryginalna).


Do dyskusji przyłączyło się mnóstwo internautek, które broniły Chodakowskiej. Chwaliły jej zaradność, przedsiębiorczość i upór.

Dziewczyny ogarnijcie się, co wam daję "wchodzenie " komuś do portfela 😡😤. Zapracowane ciężko pieniądze, nie kradzione!!! Chyba Ewa może sobie kupić i nam pokazać co chce. !!! P. S lepiej życzymy naszej cudnej babeczce udanego urlopu, wypoczynku i 😍😘 naładowania baterii (o ile jeszcze bardziej się da 😂)


Po chwili Chodakowska znów napisała:

Reklama produktu z którego korzystam od paru lat .. Raczej kampania - nie dostałam za nią kasy :) wspieram to co sprawdzone i jestem wściekła na to co sie dzieje online !! Lidzie bez honoru, bez klasy i bez kultury żerują na innych !! Powinnismy o tym mowić głośno !!


EWA CHODAKOWSKA I ANNA LEWANDOWSKA NA WSPÓLNYM SELFIE...

I jeszcze:

Nie wierze w szczęście :) kazdy z nas ma wyjście !!! KAZDY !!

Nie miałam tez znajomosci .. Nie znalazłam sie w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie :) to my tworzymy miejsce i czas .. Dziewczyny nie tłumaczcie sukcesów czymś co nie jest Wam pisane .. To strasznie przykre czytać : "No tak , ona miała szczęście , ja nie " BZDURA !! Kazde z nas ma prawo do szczęścia , ale to nie puka do naszych drzwi .. Ja nie poprzestałam na "byciu ok" .. Miałam swoje studio w Atenach, swietnie prosperowało , miałam klientki od rana do wieczora .. Mogłam tam zostać i żyć tak FOREVER bo na nic mi nie brakowało, ale czułam ze stać mnie na więcej :)


Wreszcie Chodakowska zorientowała się, że dyskusja właściwie jest jałowa, bo nikt już jej nie atakuje, tylko ona sama się tłumaczy:

Babeczki luz 😘😘😘 tak naprawdę tylko jeden komentarz pojawił sie z dolegliwościami bólowymi ... A my nakręciłyśmy temat 😁😁 ściskam mocno ❤ - zamknęła temat Chodakowska.

Zobacz też: Chodakowska wrzuciła na FB nieprzyzwoite zdjęcie?


Chodakowska pokazała torbę ze sklepu, a ta wywołała burzę

Chodakowska pokazała torbę ze sklepu, a ta wywołała burzę

Chodakowska pokazała torbę ze sklepu, a ta wywołała burzę

Chodakowska pokazała torbę ze sklepu, a ta wywołała burzę

Chodakowska pokazała torbę ze sklepu, a ta wywołała burzę

Chodakowska pokazała torbę ze sklepu, a ta wywołała burzę

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!