Chora Agata Młynarska w łóżku bez makijażu (FB)

przejdź do komentarzy

Nie wygląda dobrze.

agata młynarska agata młynarska/KAPiF, Facebook
Praca dziennikarza, czy prezentera nie należy do łatwych, zwłaszcza, jeśli prowadzi się programy na żywo. Ból głowy, ból zęba i inne dolegliwości często są skrzętnie kamuflowane, by na wizji wypaść możliwie najlepiej. Agata Młynarska (50 l.) musiała jednak zwolnić nieco tempo.

Gwiazda TVP ostatnio bardzo polubiła salony i sukienki z odważnymi dekoltami. Czyżby nieco zmarła? Na swoim koncie na FB zamieściła zdjęcie bez makijażu i z sińcami pod oczami:

Dziś przegrywam walkę z wirusem.Dopadło mnie i to strasznie! Kaszel, gorączka i ból całego człowieka.Jedyne, co usłyszałam od mojej pani doktor, to leżeć!!!! Ponieważ w studiu nie ma łóżka, niestety, przy stole zasiądzie dziś Artur Orzech, ponieważ nasz kochany Maciej Kurzajewski oddaje się sportowym wyzwaniom. Nie znoszę się poddawać, ale podobno to jedyny sposób na bardzo groźnego wirusa, który szaleje podstępnie.Zatem mam nadzieję,że widzimy się w poniedziałek a Arturowi kolejny raz dziękuję za pomoc!Pozdrawiam z pozycji horyzontalnej:))


Agata podziękowała koledze:

Bardzo dziękuję Arturowi Orzechowi za szybką akcję "na odsiecz wirusom"! Ogromnie cenię Jego klasę i profesjonalizm a prywatnie serdeczność i skromność. Cieszę się, że już za dwa tygodnie spotkamy się na Festiwalu w Opolu:)
A teraz uśmiecham się do niego spod kołdry:)))


Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

 


Dziś przegrywam walkę z wirusem.Dopadło mnie i to strasznie! Kaszel, gorączka i ból całego człowieka.Jedyne, co usłyszał...

Posted by Agata Mlynarska on 29 maja 2015


Bardzo dziękuję Arturowi Orzechowi za szybką akcję "na odsiecz wirusom"! Ogromnie cenię Jego klasę i profesjonalizm a...

Posted by Agata Mlynarska on 29 maja 2015


Chora Agata Młynarska w łóżku bez makijażu (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!