Choreografia Beyonce z trasy koncertowej Lemonade to... PLAGIAT?! (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Wokalistka została oskarżona przez znaną tancerkę!

beyonce beyonce/FameFlynet,
Beyonce rozpoczęła trasę koncertową The Formation World Tour, którą promuje jej nowy krążek Lemonade. Wokalistka śpiewa na nim między innymi o zdradach swojego męża Jaya Z oraz o brutalności amerykańskiej policji. Pierwszy koncert tej trasy obił się szerokim echem wśród fanów, ponieważ "pozdrowiła" na nim swojego ukochanego w dwuznaczny sposób.

Zobacz też: Nie uwierzysz, co Beyonce powiedziała na temat Jaya Z na swoim koncercie!

Nie milkną również komentarze na temat samej płyty. Według części fanów jest ona "mistyfikacją" i jest nastawiona jedynie na zysk, a szum wokół zdrad Jaya, miał jedynie podsycić marketing wokół samego krążka. Do kolejnych oskarżeń dołączyła tancerka Marlyn Ortiz, która zarzuciła wokalistce... plagiat.

Na swoim instagramie napisała:

Wybaczcie, nie chcę uderzać w artystów, bo szanuje kreatywnych artystów... nie lubię wykorzystywać mediów społecznościowych do mówienia o rzeczach, które mogą zostać źle odebrane, ALE Beyonce naprawdę masz czelność kraść elementy choreografii od innych prawdziwych geniuszy kreatywności! Ukradłaś choreografię od #delaguarda @fuerzabrutanyc. Jest ok, jeśli się kimś inspirujesz, ale postaraj się w końcu zrobić coś swojego [...].


I'm sorry I don't bash artist! But I respect fellow creative artist...and don't like to use social media to promote some thing that can be perceived as negativity... BUT beyonce you have the nerve to steal exact concepts n choreography from other real creative genius.. You stole from @breakingsurface you stole the stomping from #delaguarda @fuerzabrutanyc it's ok to be inspired but at least make the effort to make it your own.. Also @crazyhorseparis_official the saddle scene!! Let's keep it real people!!! #hideyourideas #hideyoureightcount #hideyourwater #hideallfrombeyonce #respectartist #breakingsurface #fuerzabrutanyc #delaguarda @gwynethlarsen @wmulholland AND PROPS TO MY FRIENDS THAT DID THE AERIAL!! Thanks @craigsmithnyc for the edit! Loll

Film zamieszczony przez użytkownika Marlyn Ortiz (@marlynortiz)
Dodatkowo kobieta wymienia poszczególne spektakle oraz tancerzy, których choreografie wykorzystano na nowej trasie koncertowej artystki. Marlyn, która pracuje rowież jako trenerka Madonny spotkała się jednak z atakiem ze strony fanów Bey.

Zobacz też: Kanye West zakazuje Kim Kardashian przyjaźnić się... z Rachel Roy!

Okazało się, że prawdą jest, że Beyonce inspirowała się wieloma artystami, ALE... tego nie ukrywała! W specjalnym zeszycie dołączonym do płyty widnieje lista artystów oraz spektakli, które inspirowały artystkę do stworzenia całego show.

Tancerka próbowała się wytłumaczyć fanom, pisząc, że:

Chcę, abyście zrozumieli, że nie mam zamiaru jechać po Beyonce. Uwielbiam jej muzykę oraz doceniam to, jaki ma talent. Jest przy tym naprawdę szalona! Chcę tylko zaznaczyć zasługi tych artystów, o których wielu innych nawet nie słyszało. Ci ludzie tworzą niesamowite spektakle i osobiście mam do nich ogromny szacunek.


Porównajcie sobie ten spektakl z tańcem Beyonce. Fragment zaczyna się od 5:22.Zobacz też: IVY PARK - NOWA MARKA BEYONCE - ZOBACZCIE ŚWIETNY LOOKBOOK

Czy rzeczywiście jest się o co przyczepić?
Choreografia Beyonce z trasy koncertowej Lemonade to... PLAGIAT?! (VIDEO)

Choreografia Beyonce z trasy koncertowej Lemonade to... PLAGIAT?! (VIDEO)

Choreografia Beyonce z trasy koncertowej Lemonade to... PLAGIAT?! (VIDEO)

Choreografia Beyonce z trasy koncertowej Lemonade to... PLAGIAT?! (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!