Chris Brown do Tran: S*ko, wykorzystałaś mnie! (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Robi się gorąco.

chris brown chris brown/Fame/Flynet, Instagram
Choć zasłynął jako ten, który pobił Rihannę, ona i tak postanowiła się z nim spotykać. Mowa o Karrueche Tran (26 l.) i Chrisie Brownie (25 l.), których związek na początku przypominał sielankę - ona gotowała mu obiadki i prała brudne skarpetki, on chwalił się nią w mediach. Nagle coś zaczęło się psuć. On oficjalnie ogłosił, że woli muzykę od kobiety, wyrażał o niej niepochlebne opinie, zabraniał zachodzić w ciążę, a ona wciąż do niego wracała i odwiedzała go za kratkami. Jeszcze kilka tygodni temu Brown zamieszczał w sieci zdjęcia jej pośladków. Wreszcie kochasie postanowili definitywnie się rozejść.

Najpierw Brown twierdził, że Karrueche za bardzo flirtowała z innymi mężczyznami. Teraz media plotkują o prawdziwym powodzie rozpadu tego związku:

- Chris zrozumiał, że jest przez nią wykorzystywany. To dzięki niemu wylansowała się na salonach i dostawała więcej propozycji zawodowych. Bez niego byłaby nikim. Troszczyła się o niego, bo zwietrzyła dobry interes - zdradził informator w rozmowie z jednym z portali.


Na Instagramie Browna wylądował właśnie filmik, na którym gwiazdor śpiewa:

S*ko, wykorzystałaś mnie.


Ile ludzi, tyle racji?

 
Chris Brown do Tran: S*ko, wykorzystałaś mnie! (VIDEO)

Chris Brown do Tran: S*ko, wykorzystałaś mnie! (VIDEO)

Chris Brown do Tran: S*ko, wykorzystałaś mnie! (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!