Chris Brown przeprasza za pobicie

przejdź do komentarzy

Dopiero teraz?

chris brown chris brown/ © PR Photos
Wczoraj Chris Brown oficjalnie wypowiedział się na temat domniemanego pobicia Rihanny. Skruszony raper przeprasza, ale wszyscy pytają: "Dlaczego dopiero teraz?"

Słowa nie są w stanie wyrazić tego, jak bardzo jest mi przykro tego, co miało miejsce. W tej chwili szukam pomocy u mojego pastora, mojej matki i wszystkich tych, któtrych kocham. Z pomocą Boga stanę się lepszą osobą - brzmi oświadczenie.

Wiele z tego, co pojawia się w mediach, jest nieprawdziwe. Chciałbym móc powiedzieć o tym więcej, ale muszę czekać, aż rozwiążą się kwestie prawne poza tym, że nie publikowałem żadnych notek na Facebooku, blogach i nigdzie indziej. Te publikacje zamieszczane pod moim nazwiskiem są sfałszowane - zapewnia.

19-latek oskarżony jest o ciężkie pobicie Rihanny. Krótko po incydencie na jego koncie na Facebooku pojawiła się informacja: "Niedługo przekonacie się, jak było naprawdę!", w której Brown sugerował, że piosenkarka ponosi dużą winę za to, co zaszło. Teraz zapewnia, że notka nie jest jego autorstwa. Co jeszcze wypłynie?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!