Chris Hemsworth przyjmuje dziennie tylko 600 kalorii!

przejdź do komentarzy

Co zostanie z Thora?

chris hemsworth chris hemsworth/© Fame/Flynet
Na planie Thora Chris Hemsworth prezentuje się bosko - fantastycznie zbudowany, silny i męski typ.

Aktor sam przyznał, że dla potrzeb tej roli przybrał na wadze 20 funtów. I nie był to tłuszcz, ale w większości mięśnie. Teraz jednak nastał czas głodówki - Hemsworth wciela się w nowego bohatera i dla niego chudnie w oczach.

Aktor jest w ekipie pracującej nad filmem Heart of the Sea opowiadającym historię wielorybników, którzy po ataku kaszalota zostają na długi czas uwięzieni tysiące kilometrów od lądu.

- Gdy zaczynają umierać i zjadać się nawzajem... ot, taka romantyczna komedia - żartował Hemsworth w studio Jimmy'ego Kimmela.

- To śmiesznie wygląda, gdy widzisz 15 wielkich gości grających marynarzy, którzy rozmawiają o tym, ile kalorii zjedli, co powinni, a czego nie powinni jeść - mówi aktor.

Filmowy Thor wyznał, że na głodowej diecie 500-600 kalorii nie bywa najedzony.

- 600 kalorii możesz wypić w jednym szejku. Dlatego moje menu ogranicza się do małej miseczki sałaty, paru kawałków produktu białkowego - po czymś takim idziesz głodny do łóżka - skarży się gwiazdor.

Mamy nadzieję, że tak nędzna dieta nie odbierze aktorowi całego uroku. Wolimy postawnego Thora niż wątłego wielorybnika!


Chris Hemsworth przyjmuje dziennie tylko 600 kalorii!


Thor 2 The Dark World - trailerChris Hemsworth przyjmuje dziennie tylko 600 kalorii!

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!