Ciąża Kim Kardashian nie jest usłana różami

przejdź do komentarzy

Choć wiele osób ją wspiera.

kim kardashian kim kardashian/Fame/Flynet
Wiele młodych mam dobrze wie, że ciąża to nie przelewki. Sławy dają się dowodzić coś zupełnie innego. Nie brakuje znanych mam, które niemal do samego rozwiązania nie opuszczały siłowni (Olivia Wilde, Snooki, Teresa Palmer - lista jest długa), przy tym zawsze wyglądały na rześkie i wypoczęte, paradowały na imprezach w modnych sukienkach, wieczorowych makijażach i doskonałych fryzurach. Tylko się zachwycać! Bywa, że uśmiechy na ściankach i ustawki z paparazzi to tylko przykrywka.

Cały świat zachwycił się właśnie ciążą Kim Kardashian (34 l.). Celebrytka długo starała się o drugie dziecko i nie kryła zmęczenia. In vitro wreszcie dało pozytywny wynik. Ukochana Kanye Westa przyjmuje miliony gratulacji i nie zwalnia tempa. Zagraniczne portale donoszą jednak, że nie ominęły jej ciążowe dolegliwości, z którymi borykają się panie w pierwszym trymestrze wyczekiwania na maleństwo:

- Kim cały czas czuje się osłabiona. Trudno się jej dziwić, bo praktycznie codziennie zdarza się jej wymiotować. Do tego dochodzą niskie ciśnienie i zawroty głowy.


Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!


 


Ciąża Kim Kardashian nie jest usłana różami

Ciąża Kim Kardashian nie jest usłana różami

Ciąża Kim Kardashian nie jest usłana różami

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!