Ciąża Kim Kardashian została zaplanowana

przejdź do komentarzy

Dziewczyna Westa zaszła w ciążę podczas podróży do Rzymu.

kim kardashian kim kardashian/© Fame/Flynet
Portale plotkarskie prześcigają się w snuciu przypuszczeń na temat ciąży Kim Kardashian.

Interesuje je wszystko - od momentu, w którym Kim w ciążę zaszła, przez plany sprzedaży zdjęć przyszłego potomka celebryckiej rodziny.

Z różnych źródeł dowiadujemy się więc, że ciąża Kardashianki była zaplanowana. Dziecko miało zostać poczęte podczas romantycznej wyprawy Kim i Kanye do Rzymu.

Portale piszą też, Kanye West już zdecydował, iż nie sprzeda zdjęć dziecka żadnemu tytułowi. Muzyk chce pójść śladem Jaya-Z i Beyonce, którzy pierwsze fotki córeczki pokazali światu via Tumblr. Kanye myśli o Twitterze - nie ma to większego znaczenia. Chodzi o sam styl.

Ten pomysł ojca dziecka może się jednak nie spodobać matce Kim, Kris Jenner, która chciałaby jak najwięcej "ugrać" w związku z całym zamieszaniem wokół narodzin wnuka. Konflikt wydaje się nieunikniony.

Podobno też Kim stwierdziła, że... nie chce, by jej dziecko było celebrytą od momentu narodzin. Czyżby - w przeciwieństwie do swej siostry, Kourtney, Kardashianka nie myślała o kamerach na sali porodowej?

Pożyjemy, zobaczymy. Póki co trudno nam uwierzyć, by dziecko Kim i Kanye było równie chronione przez światem, jak córka Beyonce i Jaya-Z.


Ciąża Kim Kardashian została zaplanowana
Fot. © Fame/Flynet

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!