Ciąża Natalie Portman to wpadka

przejdź do komentarzy

Na szczęście przyszły tatuś stanął na wysokości zadania.

natalie portman natalie portman/ © PR Photos
Natalie Portman jest w ciąży i zaręczona z mężczyzną, którego kocha, ale przecież dziecko w drodze wcale nie jest gwarantem ślubu, tym bardziej nie w Hollywood.

Zwłaszcza, że ciąża jest wpadką (czego nietrudno się domyślić).

Natalie i jej ukochany, Benjamin Millepied, poznali się ok, 1,5 roku temu. Świadkowie wspominają, jak zapamiętale całowali się na imprezie Sylwestrowej w Nowym Jorku.

Mimo, że romans był namiętny, wiadomość o ciąży była szokiem. Zwłaszcza dla Natalie, która nie wiedziała, jak Benjamin zareaguje na wieści.

Co zrobił przyszły tatuś gdy dowiedział się, że zostanie ojcem? Bez zastanowienia ruszył na poszukiwania pierścionka zaręczynowego.

To też było zaskoczeniem - Millepied wcale nie był typem mężczyzny marzącego o statecznej rodzinie. Dla Natalie rzucił dotychczasową dziewczynę, Isabellę. Z kolei parę lat temu namówił pewną zdolną, zakochaną w nim Dunkę na przeprowadzkę do Nowego Jorku, tylko po to, by wkrótce potem zafundować jej gorzkie rozstanie.

Nikt nie spodziewał się, że będzie chciał ślubu. Ponieważ dziecko ma przyjść na świat latem, wszyscy podejrzewają, że ceremonia odbędzie się jesienią.
Proponujemy Wam film z Natalie Portman. Dziś Wszyscy mówią: kocham cię.


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!