Ciąża służy Annie Dereszowskiej? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Aktorka nie zwalnia tempa.

anna dereszowska anna dereszowska/KAPiF
Ciąże gwiazd to temat, który rozgrzewa portale plotkarskie do czerwoności, a jest o czym pisać, bo baby-boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. Ostatnio fotoreporterzy skupiali się m.in. na brzuszkach Małgorzaty Kożuchowskiej, Anny Wendzikowskiej, Katarzyny Zielińskiej, czy Oli Szwed. Teraz w centrum zainteresowania znajduje się Anna Dereszowska.

Aktorka ma już jedną córeczkę, Lenę. Przez długi czas spotykała się z Piotrem Grabowskim i nie stroniła wtedy od wywiadów-rzek i sesji zdjęciowych w kolorowych magazynach. Po czasie przyznała, że lepiej by było, gdyby bardziej chroniła swoją prywatność. Przy drugim związku była bardziej tajemnicza. Dopiero niedawno, kiedy brzuszka nie dało się już ukryć, dowiedzieliśmy się, że Ania spodziewa się dziecka. Gwiazda nie zwalnia tempa. Niedawno odbyła się premiera spektaklu Zwariowana terapia z jej udziałem. Wczoraj Dereszowska pojawiła się na imprezie organizowanej przez producenta lodów.

Gwiazda wprost promieniała . Postawiła na sukienkę maxi w jasnym kolorze i gumką pod talią. Krągłości były doskonale podkreślone, a z twarzy Anny nie schodził uśmiech.

Życzymy szczęśliwego rozwiązania!


Ciąża służy Annie Dereszowskiej? (FOTO)

Ciąża służy Annie Dereszowskiej? (FOTO)

Ciąża służy Annie Dereszowskiej? (FOTO)

Ciąża służy Annie Dereszowskiej? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!