Cichopek będzie prowadzić nowy magazyn life-stylowy

przejdź do komentarzy

Na zmianę z Katarzyną Trzaskalską.

katarzyna cichopek katarzyna cichopek/© KAPiF
Katarzyna Cichopek od kwietnia będzie prowadzić nowe codzienne pasmo lifestylowe w TV Puls - piszą Wirtualne Media. Aktorka będzie się pojawiać w magazynie Twój Puls na zmianę z Katarzyną Trzaskalską.

Program adresowany będzie głównie do kobiet z mniejszych ośrodków miejskich. W pierwszej części magazynu gospodynie będą poruszać z gośćmi tematy związane z prowadzeniem domu. Znajdzie się miejsce na praktyczne porady dotyczące prac domowych i gotowania. W drugiej części programu tematy będą się skupiać na zdrowiu, modzie i urodzie. Na koniec w Twoim Pulsie będą poruszane bieżące tematy, które budzą kontrowersje.

Program Katarzyny Cichopek i Trzaskalskiej będzie emitowany po zakończeniu porannych programów innych stacji - o godz. 10.50. Program będzie trwał półtorej godziny.

Do tej pory Cichopek prowadziła dwa własne magazyny w Polsat Cafe - Sexy mama oraz Mały nie-poradnik. Wcześniej prowadziła też show Polsatu - Jak oni śpiewają oraz Tylko nas dwoje. Poza tym aktorka ciągle pracuje na planie M jak miłość.Cichopek będzie prowadzić nowy magazyn life-stylowy

Cichopek będzie prowadzić nowy magazyn life-stylowy

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!