Ciężarna Zosia Ślotała ma spore dylematy (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Gęsto się tłumaczyła.

zosia ślotała zosia ślotała/Instagram
Baby boom w 2015 roku trwa w najlepsze. Mamami niedawno zostały m.in. Kasia Zielińska i Anna Wendzikowska. Swoich fanów zaskoczyła też Zosia Ślotała. Po rozstaniu z Borysem Szycem niechętnie opowiadała w mediach o swoich miłościach. Wielu wierzyło, że jest singielką. Jakież było zaskoczenie, kiedy okazało się, że i ona spodziewa się dziecka. Ojcem jest brat chłopaka Dody, Emila Haidara.

Zosia postanowiła kuć żelazo póki gorące i natychmiast założyła bloga związanego z tematem macierzyństwa. Wczoraj gościła w DDTVN, gdzie opowiedziała o swoich ciążowych dylematach, które skłoniły ją ponoć do aktywności w sieci:- To wszystko wszystko wzięło się z mojej ciąży i niewiedzy. Gdy dowiedziałam się, że zostanę mamą, nie chciałam co 5 minut dzwonić do mojej mamy, do lekarza, czy do przyjaciółek, które już są mamami, więc sięgnęłam do internetu, gdzie zaczęłam szukać różnych informacji, ale te informacje nie są sprawdzone i to nie są fakty od specjalistów. Stąd wziął się pomysł, by stworzyć bloga, gdzie będą specjaliści ze swoich dziedzin pisali na różne tematy...


- Czego nie wiedziałaś? Co cię zaskoczyło?- pytała Dorota Wellman.


- Każdą informację sprawdzałam dwa razy. Od najprostszych rzeczy, na przykład, czy wolno jeść krewetki, jak ćwiczyć, kiedy pójść do lekarza.


Dobra reklama nie jest zła?

Zosia Ślotała w DDTVN TUTAJ.

 

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!