Cleo już zaliczyła kontuzję w Tańcu z gwiazdami (FB)

przejdź do komentarzy

Auć!

cleo cleo/KAPiF, Facebook
Nie do końca wiadomo było, czy pojawi się w programie. Wreszcie napisała na swoim FB:

Kocury chciałam Wam ogłosić że już niebawem zobaczycie mnie tańczącą.Postanowiłam wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami" ponieważ od dziecka chciałam nauczyć się tańczyć - niestety w dzieciństwie nie miałam takiej możliwości...samo życie. Teraz mam okazję by trenować z najlepszymi, poprawić kondycję i czegoś się nauczyć.Mimo tego że gramy kilkanaście koncertów miesięcznie ciesze się że mogę wrócić do realizacji dawnych marzeń. Mam nadzieję że będziecie mi kibicowali w odrodzę po nowe doświadczenia.Nigdy nie rezygnujcie z marzeń nawet jeśli realizujecie je po długim czasie!


Stało się! Cleo rozpoczęła treningi do Tańca z gwiazdami. Niestety, program jeszcze nie wystartował, a artystka już nabawiła się kontuzji. Na szczęście dobry humor jej nie opuszcza:

Pierwsza kontuzja zaliczonanie ma lekko. taniec to ciężka praca. Śpijcie spokojnie, ja ide obłożyć się lodem, bo jutro kolejny trening. Wielkie dzięki dla pana Doktora i mojego partnera tanecznego za pomoc.


Koleżankę wspiera Donatan, który początkowo był przeciwny tanecznym popisom:

Mimo iż nie jestem zwolennikiem takich działań i odradzałem brania udziału w tańcach to zawsze będę wspierał CLEO... Niezależnie od tego jakie decyzje podejmie na swojej samodzielnej drodze twórczej - zawsze może liczyć na mnie. Niechaj zdobywa doświadczenie, realizuje marzenia i będzie najlepsza - bo zasługuje na to!


Wy też zagłosujecie?

 


Pierwsza kontuzja zaliczona :-P nie ma lekko ;-) taniec to ciężka praca. Śpijcie spokojnie, ja ide obłożyć się lodem, bo...

Posted by CLEO on 20 sierpnia 2015


Kocury chciałam Wam ogłosić że już niebawem zobaczycie mnie tańczącą :) Postanowiłam wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami"...

Posted by CLEO on 19 sierpnia 2015


Mimo iż nie jestem zwolennikiem takich działań i odradzałem brania udziału w tańcach to zawsze będę wspierał CLEO......

Posted by Donatan on 20 sierpnia 2015


Cleo już zaliczyła kontuzję w Tańcu z gwiazdami (FB)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!