Cleo rozgrzewa zimę!

przejdź do komentarzy

Przeczytajcie relację z ShowFest 2016!

cleo cleo/materiały prasowe
Choć Snow Fest odbywał się w mroźny, zimowy weekend, to atmosfera panująca w tym czasie w Zakopanem skutecznie rozgrzewała wszystkich uczestników. Gorąca, pełna energii Cleo zrobiła prawdziwą furorę w "miasteczku T-mobile".

- Słoneczko świeci, jest piękna atmosfera, oj będzie się działo - mówiła jeszcze przed swoim występem.

I dotrzymała słowa. Kiedy ze sceny zaczęły wybrzmiewać dźwięki jej najnowszego singla "Zabiorę nas", tłumy zaczęły szaleć. Nic dziwnego, utwór zremiksowany przez światowej sławy dj'a Basto zebrał ponad 5 milionów wyświetleń na YouTube w niecałe dwa miesiące, a liczba ta ciągle rośnie. Dzięki temu projektowi Cleo w portfolio belgijskiego producenta widnieje obok takich gwiazd jak Kylie Minogue czy Azaealia Banks.

- Niesamowicie się cieszę, że moja muzyka trafia do coraz większej ilości ludzi, nie tylko do moich fanów, ale także do nowych grup - mówiła wokalistka w wywiadzie.

- Cieszę się też, że oryginał kawałka "Zabiorę nas" został zremiksowany w tak bardzo pozytywny i kolorowy sposób przez dj'a Basto - dodała najbardziej wyczekiwana gwiazda festiwalu.Nową muzyczną, ale i wizerunkową odsłonę Cleo możemy oglądać również w reklamach T-mobile. Wszystko za sprawą najnowszej kampanii reklamowej z udziałem Polki, która okazała się niesamowitym hitem.

- Ogromnie się cieszę, że to moje pięć minut mogę kontynuować z T-mobile. Pokazuję teraz trochę inną siebie niż do tej pory, ale czuję że to dobry kierunek, to będzie mój rok - dodała na koniec.

A co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości.

Spot reklamowy utrzymany jest w dynamicznej konwencji i nawiązuje do stylistyki teledysków muzycznych. I tak jak w wideoklipach – jest kolorowo i energetycznie. Cleo kultowym samochodem DeLorean podróżuje na spotkanie ze swoimi przyjaciółmi, a następnie odbiera telefon od Tomasza Kota, który w rytm najnowszego hitu wokalistki w niebanalny sposób objaśnia, że każdorazowe doładowanie konta kwotą minimum 25 zł premiowane będzie darmowymi gigabajtami!I co wy na takie nowoczesne rozwiązanie?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!