Co dalej z karierą Marceli Leszczak? (VIDEO)

przejdź do komentarzy

"Miałam w głowie takiego chomiczka, który mówił nie rób tego, bo się będą śmiali."

marcela leszczak marcela leszczak/KAPiF, YouTube
Choć w finale Top Model przegrała z Zuzą Kołodziejczyk, to i tak jest o niej głośno. Marcela Leszczak odnalazła się przed kamerami i wciela się w jedną z postaci w serialu Miłość na bogato. Jakiś czas temu zapowiadała, że zrezygnuje z tej produkcji, teraz zmieniła zdanie. Dlaczego?

– Przetrzymaliśmy wszystkich fanów do ostatniej chwili, chcieliśmy im zrobić niespodziankę. Dlatego cały czas ich trzymaliśmy w niepewności. To było celowe. Nawet aktorzy nie wiedzieli, że się pojawię. I dopiero wejdę tak około 5-6 odcinka serialu.


Okazuje się, że Marcela ma bardzo ambitne plany zawodowe związane z aktorstwem. Zapisała się już nawet na lekcje, które poprawią jej warsztat:

– Mam już za sobą 10 godzin. Zapisałam się, żeby poprawić swoje umiejętności aktorskie, bo chciałam być bardziej profesjonalna na planie. To jest nauka aktorstwa, ale też praca nad sobą, nad mimiką, nad emocjami, nad tym, żeby się nie wstydzić. Bo, jak mi tłumaczyła właśnie pewna aktorka, mamy w głowie takiego chomiczka, który nam mówi, nie rób tego, bo inni będą się patrzyli na ciebie i śmiali. Rzeczywiście miałam tego chomiczka i myślę, że już się wyzbyłam takiego wstydu.


Reżyserzy już powinni ustawiać się do niej w kolejce?Marcela Leszczak zdradziła swoje plany zawodowe (VIDEO)

Marcela Leszczak zdradziła swoje plany zawodowe (VIDEO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!