Co kręciło rokiem 2007 na świecie?

przejdź do komentarzy

O czym było głośno w tym roku?Rok 2007 przyniósł mnóstwo wrażeń miłośnikom plotek z życia gwiazd. Możemy się spodziewać, że nadchodzący, 2008, nie pozostanie pod tym względem dłużny. Póki co jednak wypada podsumować najgorętsze doniesienia z ostatnich dwunastu miesięcy.

- Baby Boom. Największe zaskoczenie wzbudziła ciąża Nicole Richie. Gwiazda lada dzień spodziewa się rozwiązania. Upragnionych potomków oczekują też: Christina Aguilera, Halle Berry, Jennifer Lopez, Cate Blanchett, Jessica Alba oraz młodsza siostra Britney Spears, Jamie Lynn.

- Gwiazdy za kratkami. Zaczęło się od Wielkiej Imprezowiczki - Paris Hilton. Dziedziczka spędziła w więzieniu 23 dni. Godzinę kary odsiedziała Lindsay Lohan, a Nicole Richie została skazana na cztery dni pozbawienia wolności.

- Gwiazdy i odwyki. Kliniki specjalizujące się w odwykach alkoholowych i narkotykowych cieszyły się w tym roku niezwykłym zainteresowaniem ze strony gwiazd. I tak na terapiach wylądowały: Amy Winehouse, Lindsay Lohan i Britney Spears.

- Śluby z pierwszych stron gazet. Kto w tym roku stanął na ślubnym kobiercu? Podsumowanie znajdziecie w newsie Goldfish.

- Głośne rozstania. Rozwody i skandale. Jaki związek rozpadł się w 2007? O tym również u Goldfish.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!