Co na to dziewczyna Maślaka?

przejdź do komentarzy

Mister złożył swoim fankom nietypową propozycję.

rafał maślak rafał maślak/© KAPiF
Rafał Maślak wyznał ostatnio, że ma dziewczynę. Zapowiedział, że nie będzie o niej opowiadał w mediach, będzie też trzymał swą ukochaną z dala od fleszy. Maślak nie chce mieć celebrytki, tylko bliską osobę.

Ciekawe, jak dziewczyna mistera zapatruje się na ofertę, którą Rafał złożył w niedzielę wieczorem na Instagramie.

Oto, co napisał mister:

Moi Drodzy ! Zbliżają się Studniówki. Ja swoją wspominam niestety nie najlepiej Nie przypominałem wtedy obecnego Rafała - byłem szczupłym, zakompleksionym chłopakiem i na dodatek tkwiłem w toksycznym związku. Pomyślałem sobie, że chciałbym z którąś z Was wybrać się w styczniu na Studniówkę jako osoba towarzysząca. Najgorzej nie wyglądam, ubiorę się odpowiednio do okazji, tańczyć też trochę potrafię, więc obciachu nie będzie Czekam na zgłoszenia od dziewczyn z całej Polski! Nie ma żadnych ograniczeń. Każda z Was ma równe szanse. Musicie mnie tylko przekonać - dlaczego to z Wami powinienem pójść.


Przeczytam wszystkie wiadomości i wybiorę dziewczynę, która urzeknie mnie najbardziej. Przyjadę po nią i razem wybierzemy się na Studniówkę Gwarantuję świetną zabawę i dobre towarzystwo. Jeśli już macie partnera na wyjście, to przekażcie wiadomość koleżankom, które jeszcze poszukują i dzięki Wam być może trafią na mnie. Od losu dostałem więcej niż mi się spodziewałem, więc chcę teraz spełniać, nawet takie drobne, Wasze marzenia... - pisze mister Polski.


Może któraś z Was marzyłaby o studniówce z Maślakiem?

Co myślicie o takiej propozycji?KTO ZAPROSI MNIE NA STUDNIÓWKĘ ? ---------------------------------------------- Moi Drodzy ! Zbliżają się Studniówki. Ja swoją wspominam niestety nie najlepiej Nie przypominałem wtedy obecnego Rafała - byłem szczupłym, zakompleksionym chłopakiem i na dodatek tkwiłem w toksycznym związku. Pomyślałem sobie, że chciałbym z którąś z Was wybrać się w styczniu na Studniówkę jako osoba towarzysząca. Najgorzej nie wyglądam, ubiorę się odpowiednio do okazji, tańczyć też trochę potrafię, więc obciachu nie będzie Czekam na zgłoszenia od dziewczyn z całej Polski ! Nie ma żadnych ograniczeń. Każda z Was ma równe szanse. Musicie mnie tylko przekonać - dlaczego to z Wami powinienem pójść. Piszcie śmiało na mojego maila: rafrafael89@gmail.com w tytule wpisując STUDNIÓWKA. Dołączcie swoje zdjęcie i koniecznie pamiętajcie podać numer kontaktowy. Przeczytam wszystkie wiadomości i wybiorę dziewczynę, która urzeknie mnie najbardziej. Przyjadę po nią i razem wybierzemy się na Studniówkę Gwarantuję świetną zabawę i dobre towarzystwo. Jeśli już macie partnera na wyjście, to przekażcie wiadomość koleżankom, które jeszcze poszukują i dzięki Wam być może trafią na mnie. Od losu dostałem więcej niż mi się spodziewałem, więc chcę teraz spełniać, nawet takie drobne, Wasze marzenia.... www.RMlifestyle.com

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Rafał Maślak (@rafalmaslak)

Co na to dziewczyna Maślaka?

Co na to dziewczyna Maślaka?

Co na to dziewczyna Maślaka?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!