Co powiecie na doktora Kanye Westa? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Kim Kardashian pęka z dumy.

kanye west kanye west/Fame/Flynet, Instagram
Jego żona uchodzi za nieszczególnie wykształconą. Ma jednak głowę do interesów. Na swojej pupie zbiła prawdziwą fortunę. On jest muzykiem. Jedni nazywają go geniuszem, inni zarozumialcem. Wiedzieliście, że Kanye West był prymusem w szkole?

Rodzice rapera rozwiedli się, gdy ten miał trzy latka. Wtedy przeprowadził się z matką do Chicago. Donda West była bardzo mądrą kobietą - wykładała literaturę angielską na Clark Atlanta University, a także stała na czele katedry literatury angielskiej na Chicago State University. Dbała przy tym o edukację syna - West w szkole miał same piątki i szóstki. Kiedy kariera muzyka nabrała tempa, mama porzuciła karierę naukową i została jego menadżerką.

Niestety, Donda zmarła w 2007 roku w wyniku powikłań po operacji plastycznej. Raper długo nie mógł dojść do siebie. Teraz kobietą jego życia jest Kim Kardashian. Celebrytka właśnie pochwaliła się sukcesem męża.

11 maja School of the Art w Chicago nadało Westowi tytuł doktora honoris causa. To akademicki tytuł honorowy nadawany osobom szczególnie zasłużonym dla nauki i kultury.

Gratulujemy!

 


Dr. Kanye West!!!!!!! I'm so proud of you baby & I know your mom would be so proud too!!!! 🎓

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kim Kardashian West (@kimkardashian)
Co powiecie na Doktora Kanye Westa? (FOTO)

Co powiecie na Doktora Kanye Westa? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!