Co robi Doda, by dobrze wyglądać?

przejdź do komentarzy

"Umrze z głodu, a nie zje nic po osiemnastej".

doda doda/ © KAPiF


Doda niewątpliwie zmieniła się, odkąd zobaczyliśmy się pierwszy raz. Potwierdza to także artykuł w magazynie Świat i Ludzie, w którym czytamy o nawykach Dody.

Od ojca Pawła Rabczewskiego, nauczyła się zdrowego stylu życia. To on mówił jej o samodyscyplinie i wartościach odżywczych białka. Rzuciła też palenie.

- Kiedyś dymiła jak smok. Papierosy zrzuciła z dnia na dzień. Byliśmy pod wrażeniem jej silnej woli - mówi jeden z byłych współpracowników Dody.

Od tamtej pory piosenkarka spędza też dużo czasu na siłowni. Podobno nawet kiedyś zasłabła z powodu nadmiernego wysiłku. Codziennie ćwiczy aerobik i robi codziennie kilkadziesiąt brzuszków.

Ważnym elementem jest też dieta. Kawę słodzi słodzikiem, je tylko razowe pieczywo, a wskaźniki kalorii zna na pamięć. Na obiad jada często ryż z chudym mięsem i warzywami, ewentualnie sałatki. Wszystko bez sosów i tylko na oliwie z pierwszego tłoczenia.

Po godzinie osiemnastej menu jest bardzo ubogie - zawiera jedynie niegazowaną wodę mineralną. Dziś waży podobno 55 kg, a kiedyś waga wskazywała jakieś 10 kg więcej.

- Jej ojciec chciał ją odchudzić zastrzykami testosteronu. Wzięła chyba ze dwa.Potem przerzuciła się na lekką kuchnię i trzyma się jej do dziś - mówi znajoma piosenkarki.

Podobno Doda nie pije także alkoholu, ponieważ uważa, że zatruwa jej wątrobę. Nie zapomina też o tabletkach z kompletem witamin i mikroelementów.


2005:2006:

2007:

Pisała też o tym HotGirl.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!