Co się stało z prawą ręką, pachą i piersią?! Fani zauważyli PRZERÓBKI Bielik

przejdź do komentarzy

Zauważyli też coś jeszcze!

veronica bielik veronica bielik/
Veronika Bielik znana ze swojej dużej pupy i ogromnych piersi oraz Instagrama, który zrzesza ponad 1 milion fanów. Zarzeka się do że nie powiększała pośladku, a są one jedynie efektem jej ćwiczeń, diety, oraz genów. Celebrytka przyznaje natomiast do powiększania biustu.

Veronika została przyłapana przez fanów na majstrowaniu w photoshopie. Fani zwrócili uwagę na to, że jej prawa pierś i ręka są zniekształcone:Co się z prawa ręka ??

boże, co się stało z prawą ręką, pachą i piersią :O XD

Tym razem naprawdę przesadziłaś z photoshopem 😂(to nie hejt tylko rada xd)

Chyba się Photoshop popsuł
- brzmią komentarze.

Veronica Bielik pokazała coś DZIWNEGO. Jest chora?

Dodatkowo fani zauważyli, że Bielik ma pełny makijaż na plaży, co też nie spotkało się z przychylnymi komentarzami. Jak opowiada celebrytka na zarzuty fanów?


Jak spojrzycie uważnie możecie zauważyć ze trzymam kamerę obiema rękoma i prawe ramie jest po prostu w słońcu, reszta ciała w cieniu
- pisze.

Fani do Bielik i jej sutków: Kupić ci stanik?

Co sądzicie? Nie używała photoshopa?
Good morning🐳 All day of snorkeling with turtles... amazing experience😍 . P.S Thank you for asking about my arm. If you look carefully you can see that it’s in the sun and rest of my body is in the shadow lol. . . . . 🇵🇱 . Jak wiecie z moich poprzednich postów miałam ostatnio robiony makijaż permanentny brwi w @madame.art.medical.spa . Ostateczny efekt możecie widzieć na załączonym obrazku. Zabieg był bezbolesny, w moim przypadku nie potrzeba nawet poprawki bo brwi są idealnie wypełnione. Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem ❤️ Buziaki ze słonecznego Meksyku! P.S Jak spojrzycie uważnie możecie zauważyć ze trzymam kamerę obiema rękoma i prawe ramie jest po prostu w słońcu, reszta ciała w cieniu 🤷‍♀️

Post udostępniony przez Veronica Bielik (@veronicabielik)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Wasze komentarze (16): sortuj