Co się stało z ustami Lany Del Rey? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Internauci śmieją się z gwiazdy, która kłamie.

lana del rey lana del rey/YouTube
Lana Del Rey, sensacja i fenomen, który niewiele osób jest w stanie zrozumieć, fascynuje i irytuje zarazem.

Piosenkarka, która rzekomo robi karierę dzięki swojej oryginalności, w rzeczywistości ma zamożnego tatusia, który aktywnie wspiera jej poczynania. Dziewczyna ma też nienaturalnie duże usta, które - jak niedawno stwierdziła - "tak wyglądają" gdy tylko zaczyna śpiewać.

- Nic nie robiłam - mówi zapytana o interwencję w swój wygląd. - Każdy, kto mnie zna wam to powie. Przepraszam, ale (...) nie miałam wystarczająco pieniędzy, by kupić sobie eklerki. To nie jest tak, że wyszłam spod mostu i zrobiłam sobie operację. Mam dość wydatne usta. Tak wyglądam, kiedy śpiewam.

Dość kiepskie tłumaczenie. Tym bardziej, że jej tatuś to bardzo majętny mężczyzna (o jego pieniądzach można poczytać tutaj).

Lana (która naprawdę nazywa się Elizabeth Grant) to w rzeczywistości gotowy produkt, efekt pracy stylistów, chirurgów i innych specjalistów.

Dziewczyna sama gubi się z wyznaniach. Raz twierdzi, że chodziła do płatnej szkoły z internatem, innym razem mówi, że nawet na ciastka jej brakowało.Oto zdjęcie Lany sprzed lat, które ktoś życzliwy wrzucił do internetu. Wygląda na to, że nie tylko usta ma poprawiane:
Co się stało z ustami Lany Del Rey? (FOTO)Co się stało z ustami Lany Del Rey? (FOTO)

Co się stało z ustami Lany Del Rey? (FOTO)
Foto: www.plasticcelebritysurgery.com

Co się stało z ustami Lany Del Rey? (FOTO)


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!