Co ten Janiak wyprawia w kuchni? (FOTO)

przejdź do komentarzy

Nie będzie z niego Okrasy. Karolina Malinowska pokazała zdjęcie i opisała całe zajście.

karolina malinowska karolina malinowska/© KAPiF
Mówi się często, że tylko mężczyzna może być prawdziwym master chefem. Że najlepsi kucharze to faceci.

Karolina Malinowska (32 l.) na swoim blogu karolinamalinowska.pl udowodniła (znajdziecie go tutaj), że nie zawsze to faceci rządzą w kuchni. A nawet gdy się do tego zabierają, efekty bywają opłakane.

Była modelka opowiedziała nam niedzielną historię z jej mężem, Oliwierem Janiakiem (40 l.) w roli głównej. Posłuchajcie.

Wczoraj mój najpiękniejszy z pięknych mąż skrytykował moje śniadanie, a dziś postanowił zrobić pastę z awokado i jajka, wkraczając w zaczęty już przeze mnie proces ;-) - napisała Malinowska na blogu.


Najpierw oczywiste pytania... A czym to zblendować? (blenderem proponuję) A jak? (włożyć do pojemniczka i nacisnąć przycisk), ale Jemu się to nie kręci w tym pojemniczku... Widziałam już, że będą kłopoty, więc przezornie powiedziałam, żeby użył tradycyjnego blendera stawiając mu obok miseczkę. I to był błąd... - kontynuowała celebrytka.


Zamiast przełożyć awokado, mój najcudowniejszy na świecie mąż włożył blender do pojemnika z bolcem co oczywiście skończyło się katastrofą…(brzmi perwersyjnie, ale skończyło się nadzianiem na bolec ). Zielono dość zrobiło się w naszej kuchni po wielkim warzywnym wybuchu, a zlękniony Fryderyk stwierdził, że śniadanko zje u babci - wspomina Karolina.


Na koniec opisała reakcję męża. Olivier, który jednak Karolem Okrasą nigdy nie będzie, był zdumiony:

No i się zaczęło... Ale jak to Mu się mogło stać? To nie działa! To nie Jego wina! Cholera musi posprzątać!!! Coś Mu źle powiedziałam! ...Ja dodam, że zmarnował awokado ;-) - pisze celebrytka.


Kocham Go bardzo w upapranej kuchni, z zieloną paćką na twarzy i wszechwiedzącym stylem bycia… I choć w takich chwilach lepiej nie mówić nawet w myślach "A nie mówiłam...", to warto przypomnieć sobie pewne popularne hasełko… "Karma is a bitch!" więc Ty już nie musisz ;-)


Z moich ust padło tylko... Pomogę Ci to ogarnąć Kochanie
- kończy swą opowieść Malinowska.

Cały wpis i więcej publikacji Karoliny Malinowskiej znajdziecie tutaj.
@olivierjaniak w kuchni :-). Zapraszam na blog www.karolinamalinowska.pl #food #foodporn #mess #love #husband #olivierjaniak #kitchen #fun #smile

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karolina Malinowska (@karolamalina)
Co ten Janiak wyprawia w kuchni? (FOTO)

Co ten Janiak wyprawia w kuchni? (FOTO)

Co ten Janiak wyprawia w kuchni? (FOTO)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!