Co wiemy o rodzinie Pawła Kukiza? (VIDEO)

przejdź do komentarzy

Żona, choroba córki...

paweł kukiz paweł kukiz/KAPiF, YouTube
Wielu kojarzy się głównie ze sceną muzyczną. To on założył zespół Piersi, z którym wydał dziewięć płyt. Wszystkie sprzedały się jak świeże bułeczki.

Teraz startował w wyborach prezydenckich. Uplasował się na trzecim miejscu, tuż za Andrzejem Dudą i Bronisławem Komorowskim, z doskonałym wynikiem 20,3%. Głosowali głównie młodzi - kandydat proponował radykalne zmiany, o których opowiadał m.in. w show swojego przyjaciela, Kuby Wojewódzkiego.

Wydaje się nam tak bliski. Wielokrotnie widywaliśmy go na scenie i nuciliśmy pod nosem jego przeboje. Znamy jego poglądy polityczne. A jak wygląda życie prywatne Pawła Kukiza?

Ojciec Kukiza to lekarz i działacz kresowy. Paweł studiował administrację, a potem prawo, ale żadnego z kierunków nie ukończył - wolał oddać się muzyce. W 1991 roku ożenił się. Małgorzata Kuzik jest nauczycielką. Para doczekała się trzech córek. Pola i Jula są już dorosłe. Najmłodsza, Hania, borykała się z problemami zdrowotnymi - przeszła przeszczep nerek:

Po przeszczepie oczywiście da się żyć. Obecnie wyniki małej nie są złe, ale nie można też popadać tak łatwo w euforii- padło kilka lat temu w rozmowie z SE.


Kto wie, może Kukiz powinien założyć własną partię? Po takim starcie...

 
Co wiemy o rodzinie Pawła Kukiza? (VIDEO)

Co wiemy o rodzinie Pawła Kukiza? (VIDEO)

Co wiemy o rodzinie Pawła Kukiza?

Co wiemy o rodzinie Pawła Kukiza?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!