Co zniszczyło przyjaźń Jasona Priestleya i Brada Pitta?

przejdź do komentarzy

Kiedyś mieli zgraną paczkę.

jason priestley jason priestley/© Fame/Flynet
Jason Priestley promuje właśnie swoją nową książkę. Pisaliśmy już o tym, jak wspomina dawne czasy, gdy przyjaźnił się i mieszkał razem z Bradem Pittem (czytaj: Wstydliwy SEKRET Brada Pitta - zdradził go dawny kumpel.)

Co się stało z przyjaźnią dwóch gwiazdorów? Aktor Beverly Hills 90210 wspomina, że ich drogi rozeszły się z prostej przyczyny:

Nasze kariery poszły w kompletnie różnych kierunkach - powiedział Jason w rozmowie z dziennikarką Huffington Post. - Po prostu straciliśmy ze sobą kontakt.


Brad wyfrunął i zaczął grać w filmach na całym świecie, a ja ugrzązłem w jednym miejscu robiąc programy do telewizji. A to przecież były lata bez komputerów i komórek.


Rozpadła się cała paczka, którą wtedy mieliśmy - wspomina aktor. - To miało związek z faktem, że nagle obaj staliśmy się popularni. Mieliśmy dobrych znajomych i nagle to wszystko się rozpierzchło, to było smutne.


Priestley dodał, że wspomina tamte czasy z wielkim sentymentem.

To pewnie tak, jak większość fanów serialu Beverly Hills 90210 - dziś po tamtych czasach zostały jedynie miłe wspomnienia...

Co zniszczyło przyjaźń Jasona Priestleya i Brada Pitta?

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!