Co zobaczymy, gdy zrobimy Kim zdjęcie z zaskoczenia? (Insta)

przejdź do komentarzy

Już nie jest tak pięknie?

kim kardashian kim kardashian/Instagram
Któż z nas nie próbował choć raz robić sobie tzw. selfie? Teraz takie focie pstrykają nawet najmłodsi, a gwiazdy potrafią raczyć fanów na Instagramie swoją buźką niemal codziennie. U pań obowiązują pewne zasady - rzęsy do nieba, odpowiednia warstwa podkładu, pełne usta i charakterystyczny dzióbek. Wszystko to potrafią zapewnić odpowiednie aplikacje. To dlatego gwiazdy często na swoich profilach wyglądają dużo lepiej, niż w realu i fotkach zrobionych przez paparazzi.

Ona śmiało może się nazwać królową samoje*ek. Złośliwi twierdzą, że jest uzależniona i osiągnęła już szczyt samouwielbienia. Jedno jest pewne - nie ma dnia, w którym Kim Kardashian (34 l.) nie pokazałaby nam jakiegoś prywatnego zdjęcia. A gdyby tak ktoś sfotografował ją znienacka?

W sieci furorę robi właśnie zdjęcie przypadkowej kobiety, która postanowiła uwiecznić chwilę z dzieckiem w jednej z restauracji w Malibu. Ciekawe, czy wiedziała, kto je właśnie posiłek przy stoliku obok? Na drugim planie widnieją Kimmy, Kanye West i ich córeczka Nori. Bez pozowania, spontanicznie.

Kimmy już nie taka piękna?

Dzięki TEJ aplikacji gwiazdy wyglądają bosko.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!