Co zrobić, gdy nie możesz pojechać na festiwal muzyczny?

przejdź do komentarzy

Znamy świetną alternatywę!

t-mobileelectronicbeats t-mobileelectronicbeats/materiały prasowe
Już niedługo rozpoczyna się sezon muzycznych festiwali. Koncerty na świeżym powietrzu, dużo dobrej muzyki, możliwość poznania nowych ludzi i przeżycia niesamowitych chwil. Brzmi świetnie, prawda?

I choć pewnie każdy z nas chciałby uczestniczyć w niejednym tego typu wydarzeniu, dobrze wiemy, że z wielu różnych względów nie zawsze jest to możliwe. No cóż, czy w takiej sytuacji pozostaje nam jedynie pogodzić się z istniejącym stenem rzeczy i relacje z koncertów mieć tylko z drugiej ręki?

Nie! A wszystko to dzięki platformie dla miłośników dobrych dźwięków, czyli electronicbeats.pl. Czym konkretnie jest ten projekt? Zacznijmy od początku!

Electronic Beats to stworzona przez Deutsche Telekom międzynarodowa platforma lifestylowa, gromadząca wokół siebie młodych i otwartych ludzi. Jej użytkownicy mogą znaleźć na niej wywiady z artystami, relacje z wydarzeń, a także internetową telewizję Electronic Beats TV, dostępną całą dobę. Ponadto Electronic Beats to także EB radio i liczne płytowe edycje specjalne, na których możemy posłuchać takich gwiazd jak: Boy George, Roisin Murphy, Disclosure czy David Gahan.

Jednakże wracając do sedna sprawy, to właśnie dzięki tej platformie i marce T-Mobile będzie można obejrzeć streamingi z koncertów i festiwali, na których pojawią się sceny T-Mobile Electronic Beats, czyli Audioriver, OFF i Up To Date. A gdyby tego było mało, dzięki nieprzerwanej emisji w telewizji internetowej Electronic Beats TV, specjalnie wyselekcjonowana muzyka będzie dostępna zawsze i w dowolnym momencie dla każdego!

Czy obecność T-Mobile Electronic Beats to tylko dedykowane sceny? Oczywiście, że nie! Na co więc jeszcze mogą liczyć uczestnicy festiwali? Strefa chillout, gdzie będzie można odpocząć w dedykowanej przestrzeni, naładować telefon czy porozmawiać z bliskimi w wyciszonym miejscu. Dodatkowo na bawiących się na festiwalach czekają też konkursy, gadżety oraz specjalne aktywacje.

- Cieszę się, że drogi OFF Festiwalu i T-Mobile po raz kolejny się połączyły. Obecność Electronic Beats to gwarancja rozwoju formuły festiwalu i możliwość dotarcia do nowej publiki. T-Mobile to nie tylko silna marka i partner, ale przede wszystkim dobra energia i duże emocje – cieszę się, że będziemy je dzielić wspólnie – mówi Artur Rojek, dyrektor OFF Festivalu.

A jeśli już dziś chcecie dołączyć do tej społeczności, odwiedźcie Studio T-Mobile Electronic Beats w Złotych Tarasach, gdzie możecie wziąć udział w specjalnych akcjach i aktywacjach realizowanych wspólnie z 4Fun TV – skupionych wokół muzyki, sztuki miejskiej i mody, a także zdobyć atrakcyjne nagrody. W wakacje Studio pojawi się na Bulwarach Wiślanych.

Marka Electronic Beats obecna jest również w radiu Eska i Eska TV, a także w 4Fun TV, w programie 4Fun Fit & Dance.

Jesteście aktywnymi i otwartymi ludźmi, którzy chcą wiedzieć więcej i dzielić się swoimi muzycznymi odczuciami? Jeśli tak, nie zwlekajcie i już dziś odwiedźcie electronicbeats.pl!

Zobaczcie także relację z imprezy T-Mobile Electric Beats!Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!