Colin Farrell szuka dziewczyny

przejdź do komentarzy

Kiedyś był złym chłopcem, teraz woli jogę niż picie i zabawy do rana.

colin farrell colin farrell /© PR Photos
Colin Farrell pojawił się ostatnio w programie The Ellen Show. Powiedział, że celebruje właśnie 7 lat trzeźwości i nie zamierza wrócić do poprzedniego trybu życia.

- Od siedmiu lat jestem trzeźwy. To wspaniałe uczucie. Obawiałem się tego, sądziłem, że zniknie mój talent, jakikolwiek by był, mały czy duży. Byłem przekonany, że dobry aktor musi żyć w ciągłym bólu, ale to nonsens. Jest już wystarczająco bólu na świecie.

Colin przyznał, że dzisiaj częściej się śmieje i ma więcej radości z życia dzięki trzeźwości i jodze. Teraz szuka wyjątkowej kobiety, aby dzielić się tym z nią.

Zaproponował to nawet prowadzącej show Ellen DeGeneres, która otwarcie przyznaje, że jest lesbijką. Ellen stwierdziła, że choć czuje się zaszczycona, jednak jest to całkowicie wykluczone.

Colin dodał, że nie ma swojego ulubionego typu kobiety, ale najbardziej seksowna jest dobroć. Wow!

Nie zawsze Colin był takim grzecznym chłopcem. Grając w historycznej epopei Aleksander wywołał skandal demolując hotel Le Meridien w Marrakeszu. Po tym wybryku poddał się kuracji odwykowej.

Colin ma dwójkę dzieci. Z Kim Bordenave ma 9-letniego syna Jamesa, który jest niepełnosprawny, cierpi na zespół Angelmana. Z polską aktorką Alicją Bachledą-Curuś ma 3-letniego syna Henry'ego Tadeusza.

Rozmowę z Colinem możecie obejrzeć tutaj:


Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!