Colin Farrell wystawił Alicję Bachledę-Curu¶ do wiatru

przejdĽ do komentarzy

Nie udzielił z ni± obiecanego wywiadu.

alicja bachleda curu¶ alicja bachleda curu¶/Fame/Flynet
Jak napisał w tygodniu Fakt, Alicja Bachleda-Curu¶ bardzo liczyła na udział Colina Farrella w wywiadzie, jakiego mieli wspólnie udzielić dla prestiżowego amerykańskiego magazynu.

Rozmowa miała być trampolin± dla kariery polskiej aktorki. Problem w tym, że jej były partner się rozmy¶lił.

Jak donosi dziennik, zagraniczna kariera Alicji Bachledy-Curu¶ stanęła w miejscu. Castingi nie przynosz± rezultatów, a propozycji ról jak nie było, tak nie ma.

Brak filmowych propozycji owocuje małym zainteresowaniem mediów. A jak nie ma zainteresowania mediów, to nikt nie składa propozycji zagrania ciekawych ról. Koło się zamyka.

Recept± na niepowodzenia miał być wywiad byłej pary, dotycz±cy wychowywania ich wspólnego syna Henry`ego. Colin jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów. Wspólne pokazanie się w prasie mogło przynie¶ć Alicji wiele korzy¶ci.

Irlandzki aktor jednak się rozmy¶lił. Tłumaczył się na pocz±tku napiętym grafikiem, a póĽniej przyznał, że nie czułby się w tej sytuacji komfortowo.

Wydawca wycofał się z pomysłu, a Alicja została zdana na sam± siebie i swój talent, który w ¶wiecie hollywoodzkich zależno¶ci często nie wystarczy.


Colin Farrell wystawił Alicję Bachledę-Curu¶ do wiatru

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako go¶ć - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. B±dĽ pierwsza!