Córka Cindy Crawford już idzie w ślady mamy (Insta)

przejdź do komentarzy

Ma doskonałą nauczycielkę.

cindy crawford cindy crawford/KAPiF
Mówi się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Czy w przypadku Cindy Crawford (49 l.) i jej córki to przysłowie właśnie się sprawdza?

Cindy swoją przygodę z modelingiem zaczęła jako 19-latka. Jej oszałamiająca kariera trwała dwadzieścia lat. Jej twarz zdobiła wiele okładek, było mnóstwo reklam, pokazów mody, przygody ze szklanym ekranem i inne przedsięwzięcia zawodowe. Dla wielu Cindy to wciąż jedna z najpiękniejszych kobiet stąpających po globie.

Piękność nie może narzekać nie tylko na życie zawodowe, ale i prywatne. W 1995 roku rozwiodła się z Richardem Gere, dwa lata później wyszła za Rande'ego Gerbera, z którym ma dwoje dzieci - syna Presleya i córkę Kaię. Dziewczyna ma już 14 lat i wyrasta na prawdziwą piękność.

Kaia ma już za sobą pierwsze kroki w modelingu. Już jako dziesięciolatka została twarzą Young Versace. Czyżby mama właśnie postanowiła pomóc córce w wejściu w wielki świat mody?

Cindy pokazała właśnie na Instagramie wspólne zdjęcie ze swoją pociechą. Kilka dni temu (z okazji Dnia Mamy) zamieściła też foto z dziećmi sprzed lat.

Szykuje się wielka kariera?

 


Selfie lesson from @kaiagerber.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cindy Crawford (@cindycrawford)Córka Cindy Crawford już idzie w ślady mamy (Insta)

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!