Córka Leppera też zatańczy

przejdź do komentarzy

"Skoro Kasia zatańczyła, to Renata też może."

renata lepper renata lepper/© KAPiF


Jak donosi Dziennik, w kolejnej edycji Tańca z gwiazdami najprawdopodobniej zobaczymy najmłodszą córkę Andrzeja Leppera, Renatę.

Nie wiadomo jeszcze, co na to tato, ale plotki o pojawieniu się 19-letniej latorośli w jednym z najpopularniejszych programów przybierają na sile. Wczoraj podobną informację podała nawet Polityka.

- Oficjalną listę ogłosimy dopiero w połowie sierpnia. Zależy nam, żeby do końca pozostała tajemnicą - mówi Joanna Górska, szefowa zespołu PR TVN-u.

Anonimowy informator Dziennika zapewnił jednak, że "udział Renaty Lepper jest niemal przesądzony".

Renata Lepper jest tegoroczną maturzystką, egzamin zdała z wyróżnieniem. Poprzednie edycje "Tańca z gwiazdami" oglądała podobno z ogromnym zainteresowaniem. Ale szef Samoobrony nie chciał dotąd, by członkowie jego rodziny pojawiali się w mediach. Udział Renaty w "Tańcu z gwiazdami" może być rewolucją - czytamy.

- Na pewno byłaby to bardzo dobra promocja nazwiska Lepper. Córki polityków, które dotąd pojawiały się w programie, udowodniły, że to świetna promocja dla ich rodziców" - powiedział Mateusz Piskorski, rzecznik Samoobrony.

- Andrzej Lepper jest odbierany jako zakapior i chuligan. Teraz będzie mógł pokazać twarz sympatycznego ojca, który posiada ludzkie cechy, a przy okazji wchodzi do tej samej ligi polityków, co Tusk czy Wałęsa - przekonuje dr Marek Migalski, politolog z Uniwersytetu Śląskiego. - Widzowie TVN to nie są sympatycy Samoobrony. Jako gwiazda Tańca z gwiazdami córka Leppera zacznie się jednak pojawiać w popularnych, kolorowych magazynach i dzięki temu dotrze do potencjalnego elektoratu Samoobrony - dodaje.

- Skoro Kasia zatańczyła, to Renata też może - podsumowuje Mistewicz.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!