Cristiano Ronaldo: Duże dziewczyny lepiej to robią

przejdź do komentarzy

Czyli dlaczego podrywa Kim Kardashian.

cristiano ronaldo cristiano ronaldo/ © PR Photos
Nikomu nie trzeba wyjaśniać historii podbojów miłosnych Cristiano Ronaldo. Notoryczny playboy korzysta z łatwości, z jaką przychodzi mu uwodzenie kobiet.

Najzabawniejsze jest to, że to inni płacą, by dziewczyny przespały się z piłkarzem.

Pewnej mieszkance Malagi, Nayi, hiszpański tabloid zapłacił 4 tys. euro, by przespała się z Cristiano i opowiedziała o wszystkim w mediach.

Udało się bez problemu, bo piłkarz nie ma szczególnych wymagań odnośnie kobiet. Mają być krągłe i... duże.

- Powiedział mi: "Grube dziewczyny lepiej ciągną." Dlatego mnie wybrał - opowiada Naya. - Robiliśmy to trzy razy. Przyznałabym mu 9,5 punktu. 10 raczej by nie dostał.

- [Cristiano] nosi kondomy w swoich butach od Dolce & Gabbana, ale za trzecim razem już zrobiliśmy to bez gumki. Jeśli [jego-wiadomo-co] miałabym porównać do pizzy, to byłaby to ta familijna.

Tymczasem sportowca widziano w towarzystwie Kim Kardashian. Szybko doszło do pocałunków - w końcu gwiazdka rozstała się niedawno z chłopakiem, Reggiem Bushem. Kim miała trafić na noc do posiadłości Ronaldo na Florydzie. Właśnie powstają tam kolejne odcinki reality show jej sióstr, Kourtney & Khloe Take Miami . A czy Ronaldo took Kim?
 


21-letnia Naya - to ona przespała się z Cristiano Ronaldo i za 4 tys. euro opowiedziała o tym prasie:
Czyżby Kim Kardashian była kolejną na liście podbojów playboya? Widziano ją całującą się z Cristiano, a wieczór zakończył się ponoć w jego posiadłości.

Polecane wideo

Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!